Silkroad

Kto gra w silkroad-online?

Jest zarąbisty!

Proszę pisać pełnym zdaniem, przydałby się również jakiś komentarz na temat... Przyjrzyj się jeszcze raz, czy to jest post?
Odpowiedz
Toooooo może dwa słowa wiecej? Bo ja też zaczęłam i mogłabym dodać, że gra jest darmowa, przez to popularna i można spodziewać się licznych rozłączeń przy logowaniu, śmierci z powodu lagów itepe.
Grafika nie powala, ale nie jest wcale zła, przy średnich nastawkach nie powoduje zacięć. Daleko jeszcze od pierwszego miasta nie zaszłam, jednak można odczuć klimat "bajecznych" Chin, możliwe że w przyszłości pojawią się inne kontynenty.
Postacie - poruszają się trochę topornie (przyzwyczaiłam się do GW) i nie ma zbyt dużej ingerencji w jej wygląd - ot przy wyborze wybieramy płeć, skina, wzrost, masę i typ broni. To ostatnie to już ciekawsza rzecz, gdyż zwykle nowym graczom wybór włóczni czy łuku sugeruje pakowanie umiejętności tylko w ten jeden typ broni, dlatego zanim ktoś się zabierze za Silkroad, polecam zapoznanie się z systemem dobierania umiejętności i "farmienia" skillpoints (Np, w tym momencie mam 14 lv, łuk/leczenie/lód/ogień - 7 lv, około 500 SP w zapasie, a z punktów do przeznaczenia na Str czy Int, przelewam na Int).

Grinding - Silkroad jest trochę w tym aspekcie podobny do Guildwars - tu się nie farmi mobków, ale robi questy. Po otrzymaniu lv 20 mamy możliwość wybrania jednej z klasy, która przyczynia się do zapoznania z całym mechanizmem gry - można być kupcem przewożącym towary z jednego miasta bo drugiego, myśliwym, który najmuje się do ochrony karawany kupca, albo złodziejem czyhającym na nich na szlaku.
Oczywiście, ważną rzeczą jest gildia. Bez gildii nie ma grania, jak zresztą w większości tego typu mmo.
I narazie to tyle byłoby od nooba, bo zaczęłam zaledwie 2 tygodnie temu. I co, to chyba lepsze niż walnięcie "zarąbisty" na początek?... Mogłeż opisać chociaż swoje wrażenia, chyba że masz problem z opisywaniem uczuć >_>
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Cóż... troszkę grałem. Ale tylko trochę. Grafika nie jest na najwyższym poziomie, ale to i dobrze, bo i na starszych kompach można pogierzyć. Muzyki już nawet nie pamiętam, ale o ile mi się wydaje, to nie była wcale taka zła. Co do wglądu w wygląd postaci - wyboru nie ma, no ale cóż...
Klimat jest. Całkiem ciekawie się gra, szczególnie, jeżeli ma się z kim pograć. Zaletą Silkroada jest to, że nie tak szybko się nabija lvle. Co to za zabawa, kiedy w dwa tygodnie można nabić max level? Tutaj tak nie ma. Za potwory dużo się expa nie dostaje, a i co kilka zabitych potworów trzeba odpoczywać.
Ja grałem na miecze, ładując w Fire. 13 lvl.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Sedno tej gry stanowią karawany. Od 20lvl można brać udział jako thief (napada na karawany), hunter (broni karawan) lub trader (organizuje je). Sam osiągnąłem 24lvl i muszę powiedzieć, że gra mi się znudziła i nie chce mi się już grać. A jeśli chodzi o karawany to trzeba być bardzo silnym lub mieć szczęście, żeby nie zginąć. A na "disconnected from the server" jest sposób - naciskamy "connect" i dopiero OK. Uruchamiamy jeszcze raz i już nas nie wywali.
Odpowiedz
Właśnie zacząłem grać. Silkroad jest super. Grafika jest na najwyższym poziomie (jak mamy wystarczająco dobry sprzęt). Może wyście grali w starsze wersje, bo grafice zarzucić nic nie można, bugów też dotychczas nie znalazłem, tylko czasami trzeba próbować kilka razy się zalogować, bo servery są przepełnione (ale cały czas uruchamiane są nowe). POLECAM!!!

Odpowiedz
Grałem jakiś czas w Silka, ale zawsze jak dochodziłem do 25lvla, gra mi się nudziła i jak chciałem wrócić, passów zapominałem :)" Ale gierka nice, grafika bardzo ładna, chyba jedna z najładniejszych z darmowych gier mmorpg.
Odpowiedz
A może mi ktoś powiedzieć z kąd to ściągnąć bo chciałem z kolegą pograć ale nigdzie nie moge znaleźć
Odpowiedz
Na oficjalnej stronie również możesz pobrać (torrent) Wystarczy że będziesz zalogowany, to będziesz mieć dostęp do działu download
Odpowiedz
OK dzięki już gram jak ktos jest na Odinie to niech da znać to razem popykamy
Odpowiedz
@up
Ja gram od 2 dni na Odinie mam 13 lvl maga i gra jest super lepsza od WoWa i do tego darmowa xD
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Silkroad - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...