Podsumowanie

Witam wszystkich graczy w temacie podsumowującym rozdział pierwszy sesji Pokemon : Nowy Początek
Zdecydowałem się zamknąć sesję z powodu natłoków w pracy i innych sesji na innym forum. Myślę że dwumiesięczna przerwa albo i dłuższa będzie odpowiednia jednak zamierzam wrócić wraz z wami do świata pokemonów o ile będziecie chętni.
Nie chcę dawać wam odpisów na tzw odpierdol czyli krótkie i niskiej jakości a wiem że tak mogło być. Mam nadzieję że nikt się na mnie nie pogniewa iż zamykam sesję
Jest mi trochę przykro z powodu zniknięcia niektórych osób ,ale wiem że zatrzymało was coś ważnego.

Przyjmijcie od mnie podziękowania

Manfretowi dziękuję za to że to od niego wszystko się zaczęło i za cierpliwie znoszenie mojego męczenia "Zapisz się do Pokemonów na GE" Jeżeli chodzi zaś o postać
SPOILER
cieszę się że przedstawiłeś ją inaczej niż inne postacie. Odkryłem w tobie coś nowego. Fajnie że twój bohater troszczył się o wszystkie swoje stworzenia i dobrze dogadywał się z towarzyszką[spoiler]

Tayowi i Tarinie dziękuję za przywrócenie mi wiary w sesje drużynowe ,które nie będą opóźnione przez jednego z graczy. Wasze odpisy były bogate i całkiem nieźle je się czytało. Widać że Fae uczy.
Jeżeli chodzi o sesję to
Tayowi wyszła całkiem dobra postać i był inny niż bohaterka Tariny .Dobrze wam szło i liczę na to że wrócicie kiedyś do sesji jak będzie najbliższa okazja. Tarino twoja trenerka została moją faworytką . Przyznam szczerzę że świetnie wam się odpisywało. Jakoś zawsze miałem tę radość[/spoiler]

Balwurowi dziękuję za spróbowanie w swoich sił w sesji mimo że nie znał świata Pokemon.

Nomadowi dziękuję za częste odpisywanie i rozbudowanie sesji ciekawymi wpisami
SPOILER
Mam nadzieję że jeszcze wrócisz do sesji kiedy będzie ku temu okazja


Wiktulowi naszemu adminowi i władcy dziękuję za wspólną grę i ciekawe oraz dobre wpisy a szczególnie za
SPOILER
niechęć do różowych i słodziutkich pokemonów. Reakcje postaci były super


Hatoverowi dziękuję za spróbowanie swoich sił w sesji. Wiem że jesteś zazwyczaj bardzo zajęty studiami. Mam nadzieję że kiedyś będziemy to kontynuować

Krzyślewemu dziękuję za wspólną i fajną grę oraz za to że dał się namówić na sesję Szkoda że odpuściłeś sobie odpisywanie po jednym zdarzeniu

Ashantirowi również dziękuję za grę oraz że się skusił na sesje mimo iż nie znał świata pokemonów a dawał sobie radę

Eveningfallowi dziękuję za grę . Szkoda że nie udało nam się dłużej poprowadzić twojego wątku.


Oczywiście pozwalam wam na czytanie waszych tematów a Wiktula proszę o schowanie subforum Pokemon do archiwum

Zapraszam do podsumowania rozdziału pierwszego Chętnie poznam wasze opinie o sesji

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Pokemony rządzą, a kto uważa, że nie, jest hejterem. A wiadomo, że...

Odpowiedz
← Pokemon - Nowy Początek

Podsumowanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...