[BGI] Obóz Bandytów

W Knieji Larsa, rozmawiając z Tevenem, przyłączyłem się do bandytów. Zostałem przeniesiony do obozu, a tam czekał Tazok. Powtarzałem rozmowę to kilkakrotnie i gdy walczyłem z Tazokiem, po pewnym czasie mówił, że dobrze walczę i mogę zostać w obozie. Aż pewnego razu zdarzyło mi się go zabić. Czy tak można zrobić? Czy lepiej go teraz nie zabijać?

Załączam screena:









Odpowiedz
Nie pamiętam dokładnie, ale nawet jeśli go pokonałeś teraz to najprawdopodobniej pojawi się później. Takie bugi często występują w tej grze
Odpowiedz
Ja w obozie nie zabijałem Tazoka. Można mu tak zagadać, że jego durny łeb orka nie połapie sie o co Ci dokładnie chodzi ; pozwoli Ci zostać, a sam pójdzie do kopalni.
Odpowiedz
Tak, to prawda, ale jak się wybierze np. odpowiedź 2 "(...)Idź postrasz małe dziewczynki)", to walczy a potem gdy się my dołoży pożądnie, to także pozwala zostać i także wybiera się do kopalni. Ale jak się ma np. tak jak ja 5 strzelców (3 łuki, 2 proce) i jeżeli postać, która walczy wręcz, nie podejdzie do Tazoka, to on nie skończy walki, tylko zginie, zostając zabity z łuków lub proc.









Odpowiedz
← Baldur's Gate

Obóz Bandytów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...