[NWN1] Wojownicy, złodzieje i magowie

Jaką postacią się najlepiej gra wojownikiem, złodziejem a może magiem

Wojownikiem (8 głosów [66.67%])
Magiem (3 głosy [25%])
Złodziejem (1 głos [8.33%])
Jestem ciekaw kim najbardziej lubicie grać. Ja najbardziej lubię grać wojownikiem!

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
No tak ale ja uwielbiam używać mieczy a mag za bardzo nie może jak znajdzie jakiś fajny mieczyk to może go tylko sprzedać a pozatym swojego woja można nauczyć paru ciekawostek np rozplatanie potężny atak itp

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz

Użytkownik Mathew dnia Oct 20 2006, 02:49 PM napisał

No tak ale ja uwielbiam używać mieczy a mag za bardzo nie może jak znajdzie jakiś fajny mieczyk to może go tylko sprzedać a pozatym swojego woja można nauczyć paru ciekawostek np rozplatanie potężny atak itp

[post="49260"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Ja też lubię, gdy moja postać używa miecza. A jeszcze bardziej lubię, gdy czaruje . I jak to pogodzić? Bohater z Astralnym Ostrzem +10 i dodatkowymi obrażeniami od dźwięku (długi miecz) i do tego jeszcze umiejętność rzucania czarów (tak tak, też wysokopoziomowych)... hmmm, wygląda wspaniale, a gra się nim jeszcze lepiej. Dlatego też wziąłem czarownika - efa (po to właśnie, żeby mógł używać długich ostrzy . I po kłopocie. A co do monotonii grania wojownikiem, to na pewno trochę prawdy w tym jest, chociaż w dodatkach zrobiono wszystko, żeby temu zaprzeczyć (dodatkowe atuty, zdolności itp.). Ale w jednej kwestii postacie walczące w zwarciu są ciekawsze. Mają zdecydowanie większy ekwipunek do wyboru .

Ps. Powinni być jeszcze kapłani, bo to w sumie też specyficzna profesja.

Ps2. "Poza tym" się pisze ROZDZIELNIE !

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Ja gram wojownikiem i niegdy sie na nim nie zawiodlem bo przeciez nie latwo przejsc magiem wiec wiekszosc ludzi wybiera wojownika.
Odpowiedz
Rince, um, rozpatrz podobieństwa kilku tematów, tu sobie jest "jaką postacią lubicie grać", tam "czy wolicie woja czy maga", tam siakaś "postać marzeń"... Trochę tego za dużo.
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Wojownicy, złodzieje i magowie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...