[NWN2] Stare postacie i nowe czary:)

Wiecie może jakie w NWN 2 stare postacie z NWN 1
się pojawią i jakie będą nowe czary ktoś wie?

Jestem łowcą. Jestem łowcą zła. Każdy kto przejawia w sobie zło jest moim wrogiem. Moim jedynym sprzymierzeńcem jest natura.
Odpowiedz
Co do starych postaci to jestem pewien tylko zjawy Fenthicka i kobolda Deekina w mieście Neverwinter, no i oczywiście lord Nasher. A co do nowych czarów, to Neverwinter Nights 2 jest oparta o D&D 3,5 co wprowadza niezłe zamieszanie, bo niektóre parametry zaklęć się zmieniły. A z takich rzucających się w oczy nowości są na przykład Powiększenie, Szybki odwrót i Podmuch wiatru.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Na pewno będzie Deekin, Fenthick (zjawa w grobowcu zdrajców i lord nasher w akcie II i III
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Stare postacie i nowe czary:) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...