[BGII] Sprzęt dla złodzieja.

Gdzie mogę znaleźć jakiś fajny sprzęt dla złodzieja. Chodzi mi o rzeczy dające premię do jego umiejętności, a zwłaszcza otwieranie zamków i rozbrajanie pułapek . Znalazłem już pierścień dający 25% premi do wykrywania pułapek . Gdzie mogę znaleźć pierścionek dający premię do otwierania zamków i jakiś inny staf zwiekszający te umiejętności.

Ps. Nie mówcie mi o amulecie mistrza harfiarzy, czy jakoś tak, który znajdujemy dopiero w Tronie Bhaala .
Odpowiedz
Buty ukrycia Szepczące Trzewiki
+ 20% do cichego chodzenia
+ 15% do krycia się
Lokacja: Pokój w gildii Mae'Vara, doki.

Rękawice kieszonkowca
+ 20% do kradzieży kieszonkowej
Lokacja: Więzienie sfer (quest z Haer'Dalisem).

Pierścień łaskobójcy
+ 20% do zastawiania pułapek
+ 20% do krycia się
+ 20% do cichego chodzenia
Lokacja: Targ Przygody można kupić od Deidre.

Pancerz Cienia
+ 15% do krycia się
Lokacja: W posiadaniu Mae'Vara.

Podarunek Nocy +5
+ 20% do krycia się
Lokacja: Otrzymamy po wykonaniu questu na Wzgórzach Umar.

Płaszcz Piwafwi drowów
+ 75 % do krycia się
+ 75 % do cichego chodzenia
+ 6 do rzutów obronnych przeciw zionięciom
Lokacja: Posiada go Solaufein w Podmroku, jednak jest to ekwipunek drowów i znika po wystawieniu go na działanie słońca.


Mam nadzieje, że nic nie pokręciłem . Jeżeli przypomni mi się coś jeszcze to powiększe listę
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Najlepiej uruchom Shadowkeepera i pohulaj z bronią i ekwipunkiem.
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Shadow Keeper to oszustwo. Brzydze się nim, jest gorszy niż kody Można sobie ustawić 900 PŻ i wszystkie staty na 25 i być machiną do zabijania, co robi grę nudną jak cholera.

Co do wyposażenia dla złodzieja, to po zebraniu pantalonów będziesz miał fajną kuszę i amunicję wybuchową i elektryczną o ile pamiętam. I jeszcze świetny jest krótki łuk Gassena! (mylę nazwy, grałem tylko kilka razy)
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz

Użytkownik Quessir Elvenhair dnia Nov 29 2006, 01:04 PM napisał

Shadow Keeper to oszustwo. Brzydze się nim, jest gorszy niż kody Można sobie ustawić 900 PŻ i wszystkie staty na 25 i być machiną do zabijania, co robi grę nudną jak cholera.

Co do wyposażenia dla złodzieja, to po zebraniu pantalonów będziesz miał fajną kuszę i amunicję wybuchową i elektryczną o ile pamiętam. I jeszcze świetny jest krótki łuk Gassena! (mylę nazwy, grałem tylko kilka razy)

[post="50712"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Ale przecież Hawkowi nie chodziło o zwiększanie statystyk, tylko spojrzenie, jakie przedmioty są dostępne w grze. Przynajmniej tak mi się wydaje .

Nazw nie mylisz, ale kuszę można mieć dopiero w dodatku. Na Targu Przygód na pewno znajdzie się kilka ciekawych rzeczy. Tak samo zresztą w Targowie, po uwolnieniu miasta od Dao. Jest też gdzieś całkiem sympatyczny łuk, który nie wymaga pocisków (co mi osobiście, bardzo przypadło do gustu ). Na początek wystarcza .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Nie zlookałem porządnie o co prosił :] Nie bij...

Eeee... nie miałem zamiaru .
I'elamshin d'lil Ilythiiri zhah ulu har'luth jal...


Odpowiedz
← Baldur's Gate

Sprzęt dla złodzieja. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...