[W3] Co wam się najbardziej spodobało w zapowiedziach Wiedźmina 3?

Podobno Wiedźmin ładnie zdominował E3 (a przynajmniej tak twierdzi większość polskich serwisów, o tym co naprawdę zdominowało, nie mam pojęcia, bo każdy zagraniczny co chwila podaje coś nowego ), trailera udotępnianeg ona facebooku już mam po prostu dość, bo zaraz po jego premierze przynajmniej 10 osób go u mnie zapostowało. A ja się przyznam, że... mi nic nie urwał. Jedyne co mi się podobało to ten stwór rogaty, którego widać, do tego niewyraźnie, przez ułamek sekundy i muzyka. Oj, muzyka, chociaż też jej za wiele nie było wywołała u mnie ciary.

A wam? Jak się podobał trailer, screeny i cała reszta? Myślicie, że może zdominować inne zapowiadane cRPGi? Czy będzie tylko wielkim szumem w okół "kolejnego, wtórnego cRPGa z otwartym blah, blah blah dynamicznym światem"?
Odpowiedz
Mnie też nic nie urwał, choć cała Wiedźminowa seria nic mi tak samo nie urywa od drugiej części. Redzi wychodzą ze swojej komfortowej strefy próbując robić grę w stylu Bethesdy (open-world RPG) - nawet sam trailer przypomina momentami aż za bardzo pierwszy gameplay trailer do Skyrima.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja nie widziałem tego trailera.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A mi spodobało się absolutnie wszystko... Dodam jeszcze, że widziałem gdzieś wywiad z jednym z twórców fabuły do Wiedźmina 3 i jego słowa absolutnie urywają tylną część mojego ciała. To będzie arcydzieło! Jeśli zrealizują chociażby połowę tego, co zamierzają zrobić, to już będzie dobra gra. Jeśli wszystko...genialna. Czekam, czekam, po trzykroć czekam. PS Nie sugerujcie się moimi zachwytami. Ja już tak mam.
Εμφάνιση εαυτό σας να κατακτηθεί χάριτος θα πρέπει να θυμόμαστε
Odpowiedz
← Wiedźmin

Co wam się najbardziej spodobało w zapowiedziach Wiedźmina 3? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...