[BGI] Magiczne zwoje.

Witam, jestem nowy na forum .

Mam małe pytanie odnośnie pierwszej części Baldur's Gate . Otóż gram sobie magiem (mistrz inwokacji) i mam już 6 poziom , ale problem jest taki, że nie mam żadnych fajnych czarów z trzeciego i wyższego poziomu (mam tam jakiś czar ze szkoły nekromancji, ale nie za bardzo mi się on podoba ). A zatem moje pytanie brzmi: gdzie mogę kupic, znaleźc, zdobyc zwoje np. z kulą ognia, błyskawicą i kamienną skórą ?
Odpowiedz
Idz do Wysokiego Żywopłotu, lokacja ta znajduje się na zachód od Beregost. Żyje tam mag, który sprzedaje całkiem fajne przedmioty magiczne i czary. Oprócz tego masz sklepy we Wrotach Baldura. Dobre zwoje często zostawiają także przeciwnicy władający magią.
"Lepiej jest nie odzywać się i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

"Wielu żyjących zasługuje na śmierć, ale niektórzy z tych co umarli zasługiwali na życie." - J.R.R.Tolkien
Odpowiedz
Tego maga z Wysokiego Żywopłotu znam, u niego kupiłem Szatę Dobrego Arcymaga i Eksplodującą Czaszkę (czar o którym pisałem w poście wcześniej) . Ale on nie ma więcej ciekawych czarów dla mojej postaci. Ognistej strzały nie moge używac, gdyż jest to przeciwna szkoła Przywoływania (co ciekawe w dwójce BG Przywoływanie przestaje byc szkołą przeciwna do Inwokacji i mogę używac czarów z tej szkoły ). Czyli, że coś ciekawego znajdę dopiero we Wrotach. Narazie jestem na początku 5 rozdziału i powoli zmierzam tam okrężną drogą wykonując po drodze poboczne questy i expiąc . Okej, dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam .
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Magiczne zwoje. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...