[GI] [Pomoc] Czy można spać w Gothicu?

Dopiero zaczalem grac w te gre wiec jest to pewnie glupie pytania, jednak w znanych mi grach Black Isle typu Baldur itp. byla opcja snu. W Gothicu jej nie widze a jestem teraz w Starym Obozie i jetst noc i w sumie nic ciekawego ne moge zrobic bo wszyscy sie pochowali do swych chat i gdy ide np. do Snuffa (czy jakos tak) ktory zlecil mi misje, to wejscie do jego chaty skutkuje wyciagnieceiem broni do niego. Wiem ze nie jest to wielki problem ale nie chce mi sie czekac do rana.
Szukasz wolnego łoża i idzesz spać, ot co . Innego sposobu raczej nie ma.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Jestem na początku gry, ale nie mam pojęcia jak mam spać. Jestem w Starym Obozie. Znalazłam starą chatę, ale on nie chce się położyć. Jak to zrobić?
Jakim cudem ja nie musiałem się nikogo pytać o to, jak się położyć spać i przeszedłem tę grę sam, a ty nie możesz? Jeżeli w ogóle umiesz otwierać skrzynie, otwierałeś menu konfiguracji klawiszy, to chyba wiesz jak się używa rzeczy. Z łóżkiem jest tak samo. Ctrl+ strzałka do góry, kładzie się, wybierasz porę i spać.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

← Gothic
Wczytywanie...