[GII:NK] Wykuwanie mieczy w NK

Chciałbym się dowiedzieć jakie różnice zachodzą w kowalstwie w NK. Proszę pisać! Narazie się zorientowałem z tym, że Harad uczy jakichś mieczy wykuwać (prócz samodzielnie wykutego miecza) ale nie wiem o tym dużo, np. jakie warunki trzeba spełnić (gildia) itd. Proszę opisać szczegóły tego no i w ogóle o różnicach w kowalstwie.
Odpowiedz
Jak już sam się zorientowałeś, Harad uczy wykuwania nowych mieczy jednoręcznych (niestety, tylko jednoręcznych). Jedyne co jest potrzebne do wykucia miecza to kawał rozgrzanej stali i kowadło. Harad bedzie cie uczył kowalstwa jeżeli będziesz jego czeladnikiem. Gildia w tym wypadku nie gra roli. Inna sprawa jest z Bennetem, kowalem najemników. On ma zwyczaj szkolenia tylko najemników. Bennet uczy wykuwania mieczy z magicznej rudy, więc żeby coś wykuć, potrzebujesz min. 1 bryłki. puźniej dochodzi nawet do 5. Więc jeżeli chcesz wykuwać magiczne miecze, to musisz być najemnikiem, lub łowcą smoków. Poza tym wykuwania magicznych mieczy może nauczyć takrze kowal z Zamku w górniczej dolinie. (ten co w 4 rozdziale ucieka i może zastąpić go Jan). Wykuwanie ogólnie odbywa się tak samo jak w G2, czyli kawał stali-->palenisko-->kowadło-->wybór kategorii mieczy(Zwykłe/z rudy)--> jaki miecz chcesz wykuć. Np. w przypadku El Bastard wygląda to tak: Kawał stali->palenisko->kowadło->Zwykłe miecze-> El Bastard. To wszystko jeżeli chodzi o wykuwanie w NK.
War... War never changes...
...A człowiek pokonał bestię, która wróciła do królestwa Beliara...
Odpowiedz

Użytkownik Karras dnia wto, 31 paź 2006 - 19:38 napisał

Wykuwanie ogólnie odbywa się tak samo jak w G2, czyli kawał stali-->palenisko-->kowadło-->wybór kategorii mieczy(Zwykłe/z rudy)--> jaki miecz chcesz wykuć.

[post="49765"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Zapomniałeś dodać żę do wykucia miecza z rudy jest potrzebna 1 bryłka z rudy a po za tym wszystko jest
Odpowiedz
← Gothic

Wykuwanie mieczy w NK - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...