[GI] [Pomoc] Jak podnosić broń?

Nie wiem jak sie podnosi bron..... . Próbowałem już chyba wszystkimi przyciskami na klawiaturze i nic.
Można też nacisnąć Ctrl+strzałka w przód, jeśli wolisz grać na klawiaturze (w ten sposób zresztą wykonujesz wiele działań w Gothicu, np. rozmawiasz z NPCami, walczysz itp. itd.).
Ech, te RPGi.

Użytkownik Lionel dnia Sep 15 2006, 06:13 PM napisał

Jak dobrze pamiętam to chyba trzeba wcisnąć strzałkę do porzodu i lewy przycisk myszki. (jeśli dobrze pamiętam oczywiście!!!)

[post="48295"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Odwrotnie, najpierw klikamy lewy przycisk myszy i trzymając go wciskamy strzałkę w górę. A przy okazji - jak chcemy zabrać rzeczy ze skrzyni lub z jakiegoś stwora to trzymamy lpm i strzałka w prawo.


Użytkownik Archol dnia Feb 13 2007, 11:02 PM napisał

Odwrotnie, najpierw klikamy lewy przycisk myszy i trzymając go wciskamy strzałkę w górę. A przy okazji - jak chcemy zabrać rzeczy ze skrzyni lub z jakiegoś stwora to trzymamy lpm i strzałka w prawo.

[post="54500"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]




albo jeśli chcemy szybciej zabierać rzeczy ze skrzyni to wystarczy nacisnąć przy zabieraniu "Shift" i Bezi bierze wszystko po sto ... co sie często przydaje, kiedy musimy zabrać wszystko co ma wojownik pokonany przez nas
gdy byłem bardzo mały i o tym nie wiedziałem,
myślałem ze kimś będę, bo marzenia miałem,
rodzice byli w pracy, a ja wcześniej w domu,
wypiłem z barku wino nie mówiąc nic nikomu!
było jakoś dziwnie i puściłem pawia!
czy to był początek to mnie zastanawia,
w szkole jako gówniarz skroiłem dwa zety,
i zamiast balonowej kupiłem sobie pety!
← Gothic
Wczytywanie...