Nowa płyta i urodziny Christophera Lee


Christopher Lee wydaje drugą płytę heavy metalową. Będzie nosiła tytuł Charlemagne: The Omens Of Death. Aktor znany z ról Sarumana i Dooku także dzisiaj obchodzi swoje 91. urodziny. Trzy lata temu ukazał się pierwszy krążek aktora Charlemagne: By the Sword and the Cross.

lee, christopher, urodziny 91., płyta, charlemagne: by the sword and the cross

Na płycie pojawią się utwory o tytułach: "The Portent", "Charles the Great", "The Siege", "Massacre of the Saxons", "Drawing of a New Age", "Let Legend Mark Me As the King", "The Betrayal", "The Devil's Advocate", "The Ultimate Sacrifice", "Judgment Day".

Odpowiedz
Sto lat to za mało... 150 albo 200 lat dla Sir Christophera Lee!


A w ogóle: tak wiele tutaj fanów aktora i jego utworów, że w ciągu kilku dni dwa newsy o tej płycie? Czy to specjalne powtórzenie informacji w dniu urodzin? Czy może mały bałagan w redakcji, bo jak by nie patrzeć, newsy są niemal identyczne (tylko inne zdjęcie)?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Myślę, że to celowe powtórzenie w dniu urodzin. Jakby nie patrzeć, aktor sporo odegrał na poletku fantastycznym.
Odpowiedz
Właśnie, co to za zdublowane newsy, hę?
Odpowiedz
@Rendżer - no ale to tym bardziej można by się szarpnąć na coś nowego w tym tutaj newsie, a nie tylko powtórzenie informacji z poprzedniego + nadmienienie, że to dziś aktor obchodzi urodziny

@Withord - dlaczego pod zdublowanym newsem dublujesz moje pytanie?


@do poniższego - a tu się zgadzam w 100% jeszcze przed kliknięciem w link, domyślałem się, co tam będzie
Czemu piszę to tu, zamiast sobie nabić kolejnego posta?
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Marudy. Krzysiek Lee jest kozakiem, także nawet 10 newsów o nim to za mało. xD
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
A ja się upieram: choćby i 100 newsów, ale każdy o innych ciekawostkach, których znajdzie się z pewnością mnóstwo, a nie takie newsy identycz...

No, dobra, dobra - wracam do słuchania
If you want something done, do it yourself! - Jean-Baptiste Emanuel Zorg, Piąty element


Więcej dowiesz się o człowieku po godzinie gry, niż po roku rozmowy - Platon, Zeus: Pan Olimpu


Odpowiedz
Porfirionie, zapraszamy do redakcji.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kurde bele... Chciałbym tak wyglądać, mieć analogiczną kondychę i być nadal aktywny w wieku 91 lat. Jak widać te zastrzyki z forsy faktycznie niesamowicie kremują człowieka
Odpowiedz
Tokarro, nas też to czeka niedługo. W sensie zastrzyki z kasiory.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Podziwiam faceta, nie widać po nim że ma 91 lat, a to jak wciąż jest aktywny jest niesamowite!

Odpowiedz

Cytat

nas też to czeka niedługo. W sensie zastrzyki z kasiory


Na pewno. A wtedy zaśpiewamy jak Christopher Lee!!!

Odpowiedz
Pff, możecie kpić.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ej, ja bym chciał zaśpiewać jak Christopher Lee. Shit, chciałbym mieć głos jak Christopher Lee. Ale bym wtedy robił narrację!



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Nowości

Nowa płyta i urodziny Christophera Lee - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...