Hopkins FBI

I znowu giera stara jak świat :wink: . Powiedzcie co o niej sądzicie. Mnie się ona podobała bardzo gdyż lubię przygodówki. Świetna fabuła i wogóle. Śmieszne sytuacje. No po prostu wszystko czego potrzebuje przygodówka.

A tu mam pytanko. Czy wie ktoś skąd można zassać soundtracka do tej gry :?: Zależy mi szczególnie na intrze (intro).


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Geez, Geez i jeszcze raz Geez! Uwielbiałam tę grę! Pamiętam jak przyglądałam się bratu i jego kumplom jak w to grali. Jezzzzu, ale wtedy jazda była !
Odpowiedz
Hahaha!!! Też to przeszedłem. Medivh bracie, dzięki, że mi o tej gierce przypomniałeś. W ogóle o niej nie pamiętałem, a o takich tytułach jak najbardziej pamiętać należy. Przeszedłem ją ze 2 lata temu i mi się podobała . To co to musiał być za hicior za swoich czasów .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
ciekawa gra, nie powiem, ale doszedlem tylko do momentu z lodka bo nie za bardzo lubie przygodowki (a tak btw to w dzisiejszym clicku daja the longest yourney)
Odpowiedz
Gra jest bardzo fajna, ale się nudzi po kilku przejściach, wiadomo co robić. Pamiętam jak się zachwycałem grafiką, gdy Hopkins leciał samolotem nad morzem. To było coś Gra ma te śmieszne teksty, których innym często brakuje.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Grałem ponownie z rok-dwa lata temu i muszę powiedzieć, że "Hopkins" dalej wciąga jak bagno. Strasznie wkurzające jest sterowanie, ale cała reszta gra i buczy. Polecam, kto nie grał


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Hopkins FBI - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...