[GII] Błąd przy instalacji

Mam kłopot podczas instalacji gothica w 100% jest błąd :::

Błąd kontroli CRC. Plik D:\Program Files\JoWooD\Gothic II\Data\Speech2.vdf nie odpowiada w pliku CAB Instalatora. Nośnik, z którego jest uruchamiany Instalator może być uszkodzony. Skontaktuj się z doztawcą oprogramowania.


Co robić?!?
Odpowiedz
Kliknij opcję 'Ignoruj'. Doinstaluje ci się do końca. Wyskakuje mi ten sam komunikat i klikam to samo. Nie mam później żadnych problemów z grą.
Odpowiedz
Posłuchaj odpowiedzi powyżej. Jest dobra bo sam kiedyśklikałem ignoruj i było OK.
Odpowiedz
Niby tak, ale jak klikniesz w "ignoruj" możesz potem nie mieć niektórych rozmów NPC'ów. Mój kolega tak miał, ale on miał pirata


Piraty są złe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz
Skoro sympatyczna koleżanka powiedziała wcześniej że wszystko w grze będzie ok tzn. że będzie ok, zaufaj jej i nie bój boba .


Odpowiedz
Mam pewien problem z G2NK, nie chciałem zakładać nowego tematu bo może on mieć jakąś styczność z tym tematem. Też miałem ten błąd przy instalacji i ignorowałem wszystko. Otóż gdy gra się włącza i przeleci już ten pasek na początku wczytywania i filmiki Piranii to gdy pojawia się już obraz Nocy Kruka, tzn. menu to gra się wyłącza. Nie ma żadnego błędu, dzieje się to tuż przed tym jak powinno wyskoczyć pełne menu(z napisami nowa gra, wczytaj, itd.. ) Może ktoś wie, co jest tego przyczyną?


Odpowiedz
Heh ten temat ma dwa lata ale mam nadzieje ze nie bedzie problemu jesli go odkopie i napisze jak sprawic aby naprawic ten problem, gdyz w przyszlosci moze sie to przyda. A wiec tak:

- Instalujecie Gothic 2 NK.
- Nastepnie jesli wam wyskakuje blad (musi to byc plik vdf) ze podczas instalowania np, Meshes.vdf natknol sie na blad kontroli CRC to dajemy opcje ignoruj i powiniem wam sie instalowac dalej.
- Oczywiscie wtedy zabraknie pliku przy ktorym nasz gothic 2 NK natknol sie na blad przy instalowaniu, wiec wtedy instalujemy G2MDK i on uzupelni wam brakujacy plik VDF.

U mnie to dziala nie wiem jak wam ; )
Odpowiedz
← Gothic

Błąd przy instalacji - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...