Niekończąca się opowieść.

Czas trochę rozruszać forumową brać.
Prezentuję kolejną zabawę forumową, która mam nadzieje, nie skończy się na kilku postach. Zasady są proste. Zaczynam ja. Następna osoba kopiuje fragment poprzednika i dopisuje się dalej. Zapraszam.

Rozdział 1

Dawno, dawno temu
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro.

(Edit: proponuję zrobić odstęp dwóch osób)
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zla i potezna agencja zwana Poczta Opojska miala dla nich inny cel
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków. Czarnoksiężnik zwerbował trolla do drużyny, po czym ruszył na poszukiwanie tic-taców.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków. Czarnoksiężnik zwerbował trolla do drużyny, po czym ruszył na poszukiwanie tic-taców. Przygoda jednak, szybciej niż można się było tego spodziewać, przybrała nieoczekiwany zwrot...
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków. Czarnoksiężnik zwerbował trolla do drużyny, po czym ruszył na poszukiwanie tic-taców. Przygoda jednak, szybciej niż można się było tego spodziewać, przybrała nieoczekiwany zwrot... Gdyż na ich drodze stanął w całej swej cukierkowatości, słodkości i różnoślicznościowowości Tomek, sławny bohater i pogromca słodyczy.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków. Czarnoksiężnik zwerbował trolla do drużyny, po czym ruszył na poszukiwanie tic-taców. Przygoda jednak, szybciej niż można się było tego spodziewać, przybrała nieoczekiwany zwrot... Gdyż na ich drodze stanął w całej swej cukierkowatości, słodkości i różnoślicznościowowości Tomek, sławny bohater i pogromca słodyczy. Bohaterowie nie zlękli się słodkiego przeciwnika. Stoczyli z nim epicki bój, po czym zaprosili go do swojej grupy i ruszyli dalej.
Odpowiedz
Dawno, dawno temu, pewien czarnoksiężnik zakupił słuchawki na Allegro. Lecz zła i potężna agencja zwana Poczta Opojska miała dla nich inny cel. Ta niecna instytucja postanowiła schować je do swoich zamkniętych magazynów. Czarnoksiężnik, gdy tylko dowiedział się o owym zdarzeniu, postanowił, że w ramach pocieszenia pójdzie do znajomego trolla i upije się z nim sfermentowanym sokiem z Gumijagód. Na miejscu okazało się, że nie bojące się bogów a tym bardziej samotnego trolla z problemem alkoholowym, zmutowane tic-tacki ukradły cały zapas trunków. Czarnoksiężnik zwerbował trolla do drużyny, po czym ruszył na poszukiwanie tic-taców. Przygoda jednak, szybciej niż można się było tego spodziewać, przybrała nieoczekiwany zwrot... Gdyż na ich drodze stanął w całej swej cukierkowatości, słodkości i różnoślicznościowowości Tomek, sławny bohater i pogromca słodyczy. Bohaterowie nie zlękli się słodkiego przeciwnika. Stoczyli z nim epicki bój, po czym zaprosili go do swojej grupy i ruszyli dalej.Po czym zobaczyli przedziwną jaskinię, z której wydobywały się przedziwne jaskiniowe dzwięki,
gdy weszli do przedziwnej jaskini...
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Niekończąca się opowieść. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...