[GI] Punkty nauki

pomózcie zaczynam grac w gothica 1 i mam gdy mialem 1 lvl mialem 10 punktow sily teraz mam wyzszy lvl i mam ciagle 10 sily i tyle samo zrecznosci co na 1 lvlu powiedzcie mi jak sie dodaje te puunkty na sile lub na zrecznoc probowalem na kazdym klawiszu klawiatury i ni i jeszce drugie pytanie gdzie moge znalezc raczke?
Odpowiedz
Punkty możesz wykorzystać ucząc się wybranej umiejętności u jakiegoś nauczyciela. Popytaj ludzi w obozie, na pewno ci coś powiedzą.

I na drugi raz korzystaj ze słownika (jest w prawym górnym rogu, przy pisaniu posta) .

I co chcesz znaleźć?

Ps. Zwróć uwagę na nazwę tematu i nie loguj się jako "mam problem z punktami doscwiadc" .

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Żeby podwyższyć sobie punkty umiejętności musisz iść do nauczyciela np:w starym obozie nauczycielem np jest Diego. Gdy będziesz miał większą rangę twoim nauczycielem będzie Thorus. Walki bronią 1 lub 2 ręczną będzie cie mógł nauczyć Skaati z areny...
  • gothic2_wallpaper2_vorschau.jpg
Odpowiedz

Użytkownik mam problem z punktami doscwiadc dnia Aug 9 2006, 05:59 PM napisał

pomózcie zaczynam grac w gothica 1 i mam gdy mialem 1 lvl mialem 10 punktow sily teraz mam wyzszy lvl i mam ciagle 10 sily i tyle samo zrecznosci co na 1 lvlu  powiedzcie mi jak sie dodaje te puunkty na sile lub na zrecznoc probowalem na kazdym klawiszu klawiatury i ni i jeszce drugie pytanie gdzie moge znalezc raczke?

[post="46815"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Rączka ma swą chatę w połowie drogi między areną a snafem (kucharzem), na małym wzniesieniu. Napewno znajdziesz.


Odpowiedz
← Gothic

Punkty nauki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...