[FILM] The Inside Man - Plan Doskonały

Przyznam się, że obejrzenie tego filmu odkładałem sobie w czasię bo początkowo mnie nie zainteresował. Teraz jednak stwierdzam, że był to wielki błąd. Film jest po prostu świetny.

Historia jest oklepana i stara jak świat: rabusie napadają na bank i biorą zakładników. Ileż razy już coś takiego widzieliśmy. Jednak Plan doskonały jest inny. Wykonanie mistrzowskie, fabuła ciekawa od pierwszych minut, aż po napisy końcowe (dawno nie widziałem takiego filmu który by przykuwał uwagę w ten sposób), akcja wartka i, uwaga, r e a l i s t y c z n a a zakończenie zaskakujące (i bynajmniej nie tak banalnie jak w Pile).

Ocean 11 i 12 w porównaniu z tym filmem to fantastyczne bajeczki dla małych dzieci.

A obsada? Ciekawa:

Denzel Washington, Jodie Foster, Willem Defoe, Christopher Plummer.

Ranking na IMDb 7.5 przy 18.000 głosach (to dużo znaczy).

Aha. I plan rzeczywiście jest doskonały. Za bardzo nie wiem czy można by się czegos przyczepić .
Odpowiedz
Heh, mówisz, że film jest dobry więc warto spróbować bo akurat mam ten film w swojej kolekcji . Miło mi w końcu będzie zobaczyć Judie, ponieważ tak właściwie od Milczenia Owiec nie zagrała jakiejś znaczącej roli, choć mogę się mylić
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Cóż, napaliłem się na ten film oglądając zwiastuny w telewizji Prezentował się obiecująco, więc nie było innego wyjścia, niż go obejrzeć.

Moje pierwsze wrażenia po skończeniu - przeciętniak. Nie zachwycił mnie, ani nie oglądałem go z zapartym tchem. Fakt, plan jest rzeczywiście niczego sobie. Wydaje się, że dałoby radę go wykonać. Nie mam za bardzo do czego się przyczepić i nie umiem wyrazić słowami czemu mnie ten film nie zachwycił... Bardziej podobał mi się zeszłoroczny Hostage z Brucem Willisem.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Film obejrzałem dosyć niedawna a muszę przyznać że film jest doskonały jak plan Fajna fabuła i wciąga od pierwszych minut

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] The Inside Man - Plan Doskonały - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...