[Lineage II] Wilk ... co robić :( ?

Namęczyłem sie ostatnio z questem na wilka. Ale jeeeeeeeeest wkoncu go mam. Jednak nie mialem go dluzej niz 5 min, poniewaz po chwili podszedl do mnie jakis gracz i zabil mi wilka a nastepnie mnie. Gdy sie pokazalem w miescie to nie mialem juz wilka ani nawet obrozy do jego przywolywania. Natomiast gdy bil mnie tamten gracz to nie moglem nawet zaatakowac tym wilkiem.


PS. Co zrobic by wilk sam atakował oraz chodzil caly czasc za mna ?????????


THX.
Wilk jako twój pet ma własną tabelę ze statystykami. Wystarczy kliknąć dwa razy na imię podopiecznego (tam gdzie pokazany jest pasek zdrowia, many itp.). Wyskoczy ci niewielka tabelka z dwoma zakładkami. W jednej z nich ('Action') masz komendy, które możesz wydać wilkowi. Tak np. 'Atakuj', 'Stop', 'Podążaj' itp. Możesz je sobie przeciągnąć na pasek szybkiego wyboru, albo trzyać cały czas otwartą tabelę i stamtąd klikać na komendy. Niepolecam tego drugiego, bo to zagraca ekran i pole widzenia jest mniejsze, co utrudnia rozgrywkę.

Musisz pamiętać o tym, że kiedy twój wilk zginie, masz zaledwie trzy minuty aby udać się do Pet Manager'a w mieście i wskrzesić swojego peta. Inaczej będzie stracony, a wtedy będziesz musiał wykonać questa od nowa.
← Inne MMoRPGi
Wczytywanie...