Kanał YouTube

Witam bardzo serdecznie wszystkich na tym forum !

Od tygodnia nagrywam filmy na YouTube z gry The Elder Scrolls IV Oblivion. W prawdzie swoim doświadczeniem jak i jakością filmików nie dorównuje youtuberom pokroju RockAlone2k, Rojo czy Tivolt lecz staram się dopracowywać filmy jak najlepiej. W ciągu tygodnia wiele na moim kanale zmieniło się na lepsze, co oznacza że nie stoję w miejscu tylko ciągle się rozwijam. Piszę tego posta na tej właśnie stronie ponieważ Oblivion jak i inne części tej cudownej gry są jednymi z moich ulubionych produkcji, co łączy zarówno mnie jak i wiele osób na tym forum. Z tego względu zachęcam wszystkich gorąco do zerknięcia na mój kanał do którego dostaniecie się korzystając z poniższego linku...

Przepraszam najmocniej jeśli napisałem tego posta w nie tym dziale co trzeba lecz nie mogłem znaleźć odpowiedniego działu. Jeśli reklamowanie się na tym forum jest zabronione to jeszcze raz przepraszam i proszę o wyrozumiałość. Pozdrawiam.
Tante

http://www.youtube.co...ser/TanteGames <---- link do kanału
Odpowiedz
← Fan Works

Kanał YouTube - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...