[BGI] Gdzie mozna zdobyć hełm zmiany charakteru?

Jak w temacie - dla Kagaina oczywiscie. Dzieki za pomoc...
Odpowiedz
Niestety muszę Cię zmartwić. Coś takiego raczej nie istnieje... Ukończyłem grę 5 razy i nigdy nie trafiłem na taki przedmiot. Pozdrawiam
Odpowiedz
Jest Hełm przeciwnego charakteru . Nie znajdziesz go, ale możesz przywołać kodem w BG2.

Wpisz w konsoli:

Cytat

CLUAConsole:CreateItem("helm02")
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Słyszałem że w BG (1 oczywiście) jest nie wiem gdzie ale z nim się spotkałem , poza tym wiem że w modzie z wieżą jakiegoś krasnoluda nazwa jakoś na D... (dawno grałem nie mam gry już na kompie i nie chce mi się szukać więc nie powiem dokładniej ) ma ten hełmu najważniejszy przeciwnik w wieży jak pojawi się na parterze wieży będzie go miał. Właściwie od razu się teleportuje więc nie używając kodu nie zdobędziesz go .
P.S. Później już go niema, znaczy hełmu.
Odpowiedz
Przeklęty hełm zmiany charakteru jest zaprawdę przerażającym przedmiotem. Jak sama nazwa wskazuje ma moc do zmiany fundamentalnych zasad etycznych, a nawet osobowości osoby, która ma nieszczęście go założyć. Przedmiot ten niszczy więzi rodzinne, przyjaźnie, całe miasta a nawet narody. Gdyby legiony zła kiedykolwiek zatknęły ją siłą na głowę przepełnionego dobrem Solaria, wszechświat, jaki znamy, spotkał by szybki i bolesny koniec.

* PARAMETRY: Klasa Pancerza: bez zmian
* Specjalne:
Chroni przed trafieniami krytycznymi
Charakter staje się przeciwny
* Waga: 2
* Nie może używać: mag, bard, złodziej
* Miejsce: Nashkel. Na pierwszym piętrze posiadłości szlacheckiej, trzeba postraszyć Samanthę, a z szafy wyjdzie Jamie, po zabiciu go zostaje ten hełm.

Oto gdzie jest ten hełm

Cytat

Słyszałem że w BG (1 oczywiście) jest nie wiem gdzie ale z nim się spotkałem tongue.gif , poza tym wiem że w modzie z wieżą jakiegoś krasnoluda nazwa jakoś na D... (dawno grałem nie mam gry już na kompie i nie chce mi się szukać więc nie powiem dokładniej tongue.gif ) ma ten hełmu najważniejszy przeciwnik w wieży jak pojawi się na parterze wieży będzie go miał. geek.gif Właściwie od razu się teleportuje więc nie używając kodu nie zdobędziesz go dry.gif .
P.S. Później już go niema, znaczy hełmu..




To nie jest żaden mod tylko Oficjalny dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy.Poza tym można zabić tego przeciwnika ale trzeba być bardzo szybkim bo mamy kilka sekund a skubaniec ma dużo PŻ.
Odpowiedz

Cytat

To nie jest żaden mod tylko Oficjalny dodatek Opowieści z Wybrzeża Mieczy.

Sorrki, pomyłka , mam jakiś mod i ten dodatek więc nie wiedziałem skąd ta wieża. Zabicie go graniczy z cudem (u góry) miałem bardzo dobrą drużynę i mi się to nie udało.
Odpowiedz
Ja miałem drużynę na 6-7 lvl i nie udało mi się go zabić (Nie wiem może cienki jestem ) Za szybko znika i ma za dużo PŻ ponad 140 chyba
Odpowiedz
Ja miałem drużynę na 10 levelu (lub nawet wyżej - mod ograniczający awans do 50 poziomu ) i też nie dałem rady , poza tym byli bardzo szybcy . Wydaje mi się że trzeba by było potraktować go kilkoma magami na wysokim poziomie z bardzo ofensywnymi czarami, ja mam za słabych magów, więc nie dałem rady.
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gdzie mozna zdobyć hełm zmiany charakteru? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...