[DA1] Obrzęd elfów - zadanie

Witam,
może ktoś miał podobny problem - mianowicie, nie moge wykonać obrzędu, robie tak jak napisane w opisie questa - ale ołtarz jak do niego ide z napełnionym dzbanem nie podświetlan mi się, nie moge go urzyć - wcześniej coś z nim robiłem ale nie pamietam dokładnie co, i teraz nie wiem jak skończyć tego questa? o ile wogole jest taka możliwość, spotkał się ktoś z tym ?
Odpowiedz
Przeczytaj jeszcze raz wpis w kodeksie. Zacznij od początku ten obrzęd i zobacz czy Ci się dalej nie podświetla. Jeśli dalej jest to samo, to można się spodziewać jakiegoś błędu. Pamiętam, że też się tu raz zaciąłem. Po prostu źle przeanalizowałem kodeks. Jeśli będziesz już w 100% pewny, że robisz wszystko dobrze to napisz i coś pokombinujemy.
P.S
Ja tu jestem pomoc szybka, aczkolwiek niedoświadczona. Jeśli chcesz konkretniejszej odpowiedzi, to poczekaj na bardziej doświadczonych.
Odpowiedz
Jeśli nie możesz użyć (podkreślam, użyć) ołtarza, to znaczy, że coś zrobiłeś źle w misji. Jeśli którykolwiek krok zadania wykonasz w innej kolejności lub w nieodpowiedni sposób, to nie da się go już skończyć - drzwi zamkną się na dobre i pozostanie tylko wczytanie gry lub próba przy następnym jej przechodzeniu. Jeśli jednak jesteś pewien, że nie próbowałeś wcześniej na tym zapisie - toooo wtedy jest to błąd gry i tyle mogę Ci powiedzieć, bo znawca błędów ze mnie taki, jak z koziej rzyci trąba.

Jeśli Cię to pocieszy, to niezrobienie tego zadania bardzo nie szczypie ;p

Edit: Męczyłem się z Internetem jakieś pół godziny, żeby to napisać - nawet nie zauważyłem, że mnie ktoś uprzedził (o piętnaście minut ;p)
Odpowiedz
Ja to mogłem zrobić mimo, że na początku zrobiłem n błędów. Ale ja zawsze mam zabugowane gry (w DA2 też miałem kilka drażniących bugów). Pewqnie już to zrobiłeś, ale i tak napiszę - spróbuj wczytać poprzedni save . Jeśli po wczytaniu jest to samo to skopiowanie savów i reinstal.
Odpowiedz
← Dragon Age

Obrzęd elfów - zadanie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...