Modyfikatory

Witam, widzę tu dużo sympatyków RPG wiec mam pytanie co jaki parametr mógłby modyfikować ? Oto lista i wstępne założenia:

Siła - modyfikatorem obrażeń , udźwigu i punktów życia

Kondycja - modyfikatorem odzyskiwania punktów życia , wydłuża czas biegania i pływania

Zwinność – modyfikatorem uników, klasy pancerza, sparowania ataku

Celność – modyfikatorem celności, szansy na zadanie ciosu krytycznego

Inteligencja – modyfikatorem szansy udanego rzucenia czaru, odzyskiwania punktów many , zwiększa ilość czarów z jakich może korzystać , umożliwia naukę ( czytanie pisanie inne języki )

Mądrość – modyfikatorem zdolności rozpoznawania przedmiotów, punktów many, szybkości odzyskiwania zdolności rzucania czaru, modyfikatorem klasy pancerza przeciw atakom magicznym

Charyzma - wpływa na kontakty miedzy ludźmi zdolność przekonywania , targowania ceny , daje możliwość uzyskania większej ilości informacji w kontaktach z NPC

będe wdzieczny za opinie , podpowiedzi , krytyke
Odpowiedz
Ahhh cóż to moje oczy widzą. Zapaleniec chce tworzyć własny system RPG. Pochwalam, pochwalam . Zapraszam tutaj => http://forum.gexe.pl/dream-cRPG-t3544.html Tutaj sam rozpisałem wioele zagadnień a jak znajdę swoje notatki papierowe to coś tutaj też zamieszczę.

Z tego co widze to idea żywcem wzięta z DnD. Mi tam się średnio podobaja takie założenia. Jeśli chcesz to moge napisać o tym więcej.

P.S. Zapraszam do rejestracji
Odpowiedz
← Ogólnie

Modyfikatory - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...