Wszystkiego najlepszego...

OooOoo to ja mam dzisiaj urodziny? Dobrze wiedzie
A i jeszcze jedno .. dzięki za życzonka




darkness imprisoning me
all that I see
absolute horror
I cannot live
I cannot die
trapped in myself
body my holding cell
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego Ashgan! (niewtajemniczeni się zdziwią ) Powodzenia w tym, co tam robisz, dużo kasy, ciekawych przygód i tego, byś wrócił na forum
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No Ash! Sto lat! Jakiejś fajnej maszynki, lepszej niż ta co kiedyś na zdjęciach pokazywałeś Ogólnie powodzenia w życiu i spełnienia marzeń I wróć na forum!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Lionela. Szczęścia, kasy, powodzenia i czego tylko sobie życzysz.
Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego dla Skrzymka. A co się będę silił na oryginalność, o
Odpowiedz
I ja dołączam się ! Wszystkiego Naj dla Skrzypka !...eee...Skrzymka się znaczy
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Cóż... składałem już życzenia na GG, ale co mi tam

Najlepszego Skrzymek.
Odpowiedz
Najlepszego dla Skrzymka i Lionela! Zdrowia, szczęścia i udanych rzutów podczas sesji!
Odpowiedz
Skoro widzę:

Cytat

Yale'mallis(17), Eni(18)


To czas, bym jako pierwszy złożył życzenia życia niekoniecznie długiego jak Matuzalema, ale za to ciekawego
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Ale nam się trafiło solenizantów Wszystkiego najlepszego dla wszystkich, powodzenia w życiu, wielu ciekawych pomysłów, wspaniałych przygód. A dla Eni nie za ciężkiego "dorosłego" życia
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Wszystkiego najlepszego
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Dobrze że od czasu do czasu zerkam, kto obchodzi urodziny.
Najlepszego dla wszystkich solenizantów, a w szczególności dla Eni. Zdrowia, szczęścia pomyślności w Waszym życiu.
Odpowiedz
No Eni wszystkiego najlepszego! Żeby ci się w życiu powodziło


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Tak. I żeby poniedziałki zdarzały Ci się rzadziej, niż niedziele, a soboty częściej, niż środy.
Odpowiedz
Dziękuję dziękuję pięknie
Doktor Freud spojrzał z rozdrażnieniem na swoje zimne cygaro, uznając jego nagłe zgaśnięcie za personalny atak.
Przypadek Adolfa H. Eric-Emmanuel Schmitt


Odpowiedz
To i ode mnie coś niecoś.

Eni, życzę Ci wszystkiego najlepszego. 18 lat kończy się raz w życiu. Życzę Ci zdrowia (bo najważniejsze), pogody ducha (żeby cię nie opuściła, nigdy) oraz mądrości w podejmowaniu decyzji, żebyś ich nigdy nie żałowała. A reszta przyjdzie sama, wystarczy wyciągnąć po nią rękę, złapać i nie wypuszczać.

Szczęśliwej osiemnastki.
Odpowiedz
Eni wszystkiego najpiękniejszego A 18 urodziny niech będą dopiero początkiem pięknego dorosłego życia
Pewien filozof był wstrząśnięty, gdy mu Russell powiedział, że ze zdania fałszywego wynika prawdziwe. Filozof na to "Ma pan na myśli, że ze zdania, iż 2+2=5, wynika, że jest pan papieżem?". Russell zgodził się z tym. "Czy mógłby pan tego dowieść?" zapytał filozof. "Oczywiście"- padła odpowiedź- "Załóżmy, że 2+2=5, odejmijmy od obu stron równania 3 i wyjdzie na to, że 1=2, przenieśmy lewą stronę na prawą, a prawą na lewą, wtedy mamy 2=1. Papież i ja to dwie osoby. A skoro 2=1, to papież i ja to jedna i ta sama osoba. Jestem więc papieżem."

Я с тоски залезу на большую ель!
Хоть бросай кадило и поллитру пей
Блудливой плоти тяжкий потаскушный грех!
Теперь на небо не могу смотреть при всех!
Odpowiedz
← Użytkownicy

Wszystkiego najlepszego... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...