Radio Rivendell

Niedawno serfując po zupełnie nowych obszarach internetu (jak dla mnie, bo internet jest względny....) po dość długiej wędrówce natrafiłem na bardzo ciekawe radio internetowe. Nazywa się Radio Rivendell. Zainteresowany stroną zacząłem ją drążyć...

Jest to radio puszczające całodobowo muzykę w klimatach fantasy pochodzącą z gier i filmów. Fajnie, stwierdziłem i zacząłem słuchać... I pisząc tego posta dalej słucham i stwierdzam, ze jest to rzecz godna uwagi. Bardzo ciekawy projekt działający już 5 lat! Zapraszam wszystkich do odwiedzenia tego miejsca... "You are in the house of Elrond..."

Radio Rivendell
Odpowiedz
Chwilę już słucham i muszę powiedzieć, że bardzo ładne melodie i piosenki tam lecą. Niektóre naprawdę wspaniałe, chóry, melodie klimatyczne. Sobie będę słuchał
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
He mam pytanie jak to włączyć Trzeba być zarejestrowanym?
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie, nie musisz, ja sobie włączyłem ostatnio grane, a w prawym górnym rogu sie uruchamia. Radzę w Winampie, najlepiej.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
No no... Rzecz godna poświęcenia jej uwagi. Naturalnie, właśnie tego słucham i muzyka jest faktycznie klimatyczna.
Odpowiedz
Radio jest super... wreszcie muzę na sesje mam z głowy ...
Teraz pozostaje lodówka z przekąskami i chłodnymi napojami ;p

Ale wracając faktycznie klimatyczna muza... roześle znajomym Dzięki
Odpowiedz
I dzięki temu niepozornemu radyjku poznałem genialną twórczość Yuzo'ego Koshiro Autor genialnych chórów. I muza na sesje wypalona na płytce
Odpowiedz
← Karczma

Radio Rivendell - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...