[Czerwona kraina] Recenzja

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Czerwona kraina"!

"Czerwona kraina" nie jest jedyną książką Joego Abercrombiego znajdującą się w ofercie wydawnictwa MAG. Mimo to, z bólem przyznaję, że jest ona pierwszą powieścią autorstwa tego pisarza, z którą miałem do czynienia. Przed przeczytaniem zapoznałem się z wieloma pozytywnymi opiniami o jego twórczości, jednak to nie one skłoniły mnie do sięgnięcia po tę pozycję. Nie, do tego skłoniła mnie surowa, czerwona kraina i bohaterowie, którzy we fragmencie udostępnionym przez wydawcę, prezentowali się jak zwykli ludzie. Ludzie, psia mać, a nie jacyś herosi!... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Odpowiedz
Powieści Abercrombiego to pozycje zdecydowanie dla dorosłych - i dojrzałych - czytelników , właśnie ze względu na wulgaryzmy i brutalność. Joe się nie cacka; ginie się tu łatwo, często i dość realistycznie. I nie ma taryfy ulgowej. A jednocześnie jest w tych książkach coś, co sprawia, że czyta się je jednym tchem: humor, inteligentne dialogi i bohaterowie, których się nie zapomina. Świetna fantasy
Odpowiedz
← Artykuły

[Czerwona kraina] Recenzja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...