Kącik komentatorów

Dla mnie spoko Ale gdy gracze się spotkają (na co liczę ), nie może być tak, że jeden ma noc, a drugi dzień.
Dobra widzę że sprawę z różnymi porami dnia mamy wyjaśnioną. Oczywiście postaram się nie doprowadzić do takiej sytuacji ,którą przedstawił Wiktul i krzyslewy

Nasze grono opuścił Balwur więc informuję że zwolniło się miejsce. Jakbyście znali kogoś kto chce się pobawić w pokemony to możecie podesłać go do mnie

[Dodano po 10 dniach]

Kolejna sprawa : przeglądając bazę danych pokemonów natknąłem się na ataki TM/HM . Występują one tylko w gameboyach o ile się nie mylę.
Proponuję wprowadzenie ich jako niektórych wyjątków to jest :
- widzę tutaj możliwość nauki u innych doświadczonych trenerów , mistrzów czy wicemistrzów "Wezwania/Wyzwania mistrzyni Sayuri/ Mistrza Yu
- każdy pokemon może nauczyć się 5 dodatkowych ataków
- nowa sztuczka będzie miała słabą wersję czyli jak jest propozycja nauczenia się "Wodnej Broni" dla Goldeen to Wodna Tancerka może ją nabyć lecz efekt będzie mierny,ale coś zdziała
- Nie wszyscy z was muszą się za to brać.
Oczywiście jestem realistą stąpającym po ziemi i nie będzie czegoś takiego że wodny pokemon nauczy się trawiastego ataku

Jeszcze jedna sprawa : Jak wam się widzi przerwa letnia ? Ktoś z was ewentualnie gdzieś wyjeżdża ?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Ja nie wyjeżdżam. Wersja gejmbojowa jest mi zdecydowanie najbliższa, do niedawna pocinałem ostro w swoje "Reda"
Ja też nie wyjeżdżam. Zaś propozycja z atakami mi się podoba
Jeszcze nie wiem czy gdzieś wyjadę. Zobaczymy jak się wszystko ułoży.

Co do zaś tego TM/HM to można to występować w roli innego doświadczonego trenera lub jakiegoś podręczniczka/aktualizacji do pokedexa jak najprościej nauczyć danego podopiecznego odpowiedniego ruchu. Wtedy trzeba by na taką naukę przeznaczyć trochę czasu. Wiadomo raz by wyszło lepiej raz gorzej, ale sądzę, że stworki powinny mieć szansę aby opanować dany ruch do perfekcji. Czyż trening nie czyni mistrza?

Wiadomo też, że taki przykładowo Pikachu nie powinien móc nauczyć się ataku ziemnego itp. Wszystko zachowując predyspozycje danego pokemona.
@ Ty Cruelsufferer podsunąłeś mi kilka pomysłów Mam nadzieję że mogę je wykorzystać ?
To tak szybko to listy ,którą napisałem kilka postów wyżej dochodzi:
- podręczniki typu : "Tajniki Wodnych Pokemonów" , "Tajniki Trawiastych Pokemonów" ,które można będzie dostać w każdym dużym mieście za odpowiednią kwotę lub jako nagrodę
- Aktualizacje pokedexu o ataki TM/HM dostępne będą w oddziałach laboratoryjnych profesora Oaka lun Elma albo placówek "Arcticuno" lub wybrane punkty "Wezwania Sayuri lub Yu"

No to chyba wsio. Wolę być z wami szczery niż ukrywać coś i kombinować jak koń pod górę.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
← Pokemon - Nowy Początek
Wczytywanie...