Kącik komentatorów

Cóż pomyślałem sobie iż może warto było założyć taki temat do wspólnego komentowania i przebiegu sesji . Jeżeli macie jakieś pretensje bądź uwagi to możecie śmiało to napisać. Ten temat jest przeznaczony także dla podglądaczy sesji. Zapraszam do podzielenia się swą opinią Może dowiem się co robię źle

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Ba! Ja swojego mam zawsze w kieszeni kurtki, dokądkolwiek się nie udam
Wy to fajnie macie ,że Gameboye posiadacie. Ostatnio z nudów to szperałem w necie i natknąłem się na sesję pbf w świecie pokemonów. Poczytałem, zainteresowałem się i zacząłem się bawić w przeglądarkowe wersje ,ale jakoś mi się to znudziło.

@ Lionel nie ma za co
Przypominając sobie moje lata dzieciństwa to miałem podobnie jak Lio tylko o dziwo nie uwielbiałem Pikachu a Horsea

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
W sensie, że siara dla nich? No fakt, Vita śmierdzi
A ja muszę przyznać, że dzisiejszy odpis jaki Obserwator trzasnął w mojej sesji bardzo pozytywnie zaskoczył. Nie spodziewałem się czegoś takiego w sesji w tym świecie. Duży plus dla MG.
Przyznaję szczerze ,że miałem dwa warianty w wątku Taja i Tariny. Zdecydowałem się na ten pierwszy bo drugi niezbyt mi pasował do sytuacji. Pokemony nie muszą być taką "różową sesją" Nie wyobrażam sobie aby małe potworki obdarzone niezwykłymi właściwościami były w stanie zniszczyć jakiegoś robota jak było to w anime.

Trzeci Kurze nie jest za późno abyś się zapisał. Rekrutacji nie zamykałem i przyjmę jeszcze dwie albo trzy osoby. Zatem smaruj Kartę Postaci i wysyłaj ją mi na PW

Muszę przyznać iż jestem zaskoczony ,że taka sesja mogła pojawić się na Game Exe

Tak, tak dalej jestem bez doładowanie i korzystam z resztek transferu więc pewnie na te parę dni zniknę

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
W takim razie cieszy mnie, że wybrałeś taki wariant. Poprzedni post zaskoczył mnie pewnie bardziej niż samego Ty'a. Oby tak dalej!
Czy moi gracze będą mieli coś przeciwko temu aby w sesji pojawiły się pokemony trzeciej generacji w rgionach Kanto i Johto ?
Tak wiem że wszystkie pochodzą z Hoenn, ale pomyślałem aby niewielką część z nich przesiedlić. Ot to były by jakąś anomalią
Wolę wiedzieć jakie macie opinie na ten temat

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Jak dla mnie pokemony trzeciej generacji równie dobrze mogą wyglądać tak:



Jak pisałem wyżej - nie znam się na tym, już w podstawówce było to dla mnie mega szpetne i wstrętne. Chcesz - wprowadź, ale ja będę albo usiłował to rozdeptać, albo przed tym uciekał
Ja osobiście podzielam zdanie Wiktula. Ale oczywiście jeśli chcesz to wprowadzaj. Kompletnie mi to nie będzie przeszkadzać.
No to w porządku. zawsze jest przecież kilka możliwości. Możecie te z trzeciej generacji odesłać albo wymienić się. Dam wam kilka wyborów ewentualnie o ile je spotkacie. A teraz wstawiam kolejne odpisy

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Dla mnie trzecia generacja może być, o ile niespodziewanie nie zniknie generacja pierwsza i druga albo nie zacznie być rzadziej spotykana. Po prostu ci z "trójki" mogą się pojawiać, ale prosiłbym, aby nie za często No i nie wszystkie Pokemony z trzeciej generacji prezentują się interesująco, więc liczę na Twój gust i nie spotkam jakiegoś Pokemona, co wygląda jak chodzący robot
Pokemony z generacji pierwszej i drugiej nie znikną od tak w regionach Kanto i Johto. Tego nie musicie się bać.
Nie martw się Krzysiu nie dam ci jakiegoś robota.

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Dzięki Lio Staram się to jakoś prowadzić i nie będę ukrywał, że część osób zwerbowałem z innego forum

Oczywiście dziękuję wszystkim moim cennym trenerom za zabawę w sesję
Jesteście wspaniali :*

Tak wiem podlizywanie się mode on ;P

[Dodano po dobie]

Wiem że zgłaszam się do was z byle pierdołą, ale taki już jestem i nic na to nie poradzę. Sprawa jest krótka : Czy będzie wam przeszkadzała różnica czasów w waszych wątkach ?
Wiem, że to taka drobnostka ,ale załóżmy iż u kogoś z was pojawi się np. nowy dzień a reszta ma albo popołudnia albo późne popołudnia lub poranki itd.

Wiem że to głupota, ale wolałbym się upewnić co mogę robić źle

Aha najbliższe odpisy pojawia się w poniedziałek

Odpowiedzcie na to śmieszne pytanie
Tak , wiem ja jestem MG ,ale na serio lepiej znać opinie niż nie znać

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Dla mnie to kompletnie żaden problem jeśli będą różnice czasowe. Jedynie trochę szkoda, że odpisy dopiero w poniedziałek. Ale no cóż.
Będzie przeszkadzała tylko wtedy, gdy się o niej w jakikolwiek sposób zorientujemy. Wchodzę do jednego miasta w którym na raz panuje dzień i noc. Lub właśnie rozmawiam z facetem, o którym przeczytałem w jutrzejszej gazecie, że pomylił Pikatchu z ładowarką do Nokii i tym samym wygrał tegoroczną edycję Nagrody Darwina

Słowem - dopóki nie dasz ciała i nie łapiemy się w przesunięciach, jest dobrze. W sesji forumowej (zwłaszcza, choć i w normalnych się zdarza) musisz niekiedy zrobić taki wybieg, żeby gracz mający 40 odpisów nie stał w miejscu przez takiego, który ma ich 15
← Pokemon - Nowy Początek
Wczytywanie...