Projekt Sa'Kagé

Ekhem... Dzień dobry? Jako że to mój pierwszy post na tym zacnym forum cem się przywitać (nie znalazłem tematu do przywitania się... Ang niedojda czy serio nie ma ? ). A więc hejjjoooo

Chcę wam dzisiaj przedstawić mój natchniony projekt, a oto i on:

Okej, dobra. Kolejny projekt, ale co to jest?

Nie bez powodu umieściłem go w forum "sesje". Otóż, projekt będzie się opierał na jednej sesji RPG, nie koniecznie prowadzonej przeze mnie. Nie chodzi jednak o sesję forumową, dlatego przedrostek "projekt"

Mechanika:

Od razu mówię, że to nie będzie sesja mechaniczna, ani nie storytellingowa. Będzie coś pomiędzy mechaniką, a storytellingiem. A jakie będą różnicę między tym projektem, a normalną sesją? Otóż, każde wasze działanie przesyłacie MG (nie koniecznie mi ) na majla ( 6Sa.kage@gmail.com ), lub PW na forum. Zostałby stworzony odrębny świat nazywany Eterem, do którego w odpowiedni sposób moglibyście się przenosić, i tam głownie będą działać siły magiczne, jednak w prawdziwym świecie także się coś znajdzie. Przyjmuję także wiadomości na chacie mailowym, no stres . Przykład:

Gracz x wysyła Mg wiadomość, że przechodzi do eteru. Mg odpisuje graczowi co widzi, czy coś się zmieniło itp. Gracz x mówi mg, że idzie przeszukać bibliotekę. W tym samym czasie gracz y spotyka gracza x w tejże bibliotece i razem rozpoczynają szukania ważnych dla pokonania Pana Z ksiąg.

Lub:

Gracz x wysyła Mg że o godzinie 13 wszedł do eteru, przeszukał bibliotekę i zachaczył o kawiarnię.

Trochę słów ogółem:

Sa'Kagé znaczy Panowie Cienia. Sesja opierałaby się na tym, że gracze, jako właśnie tacy panowie cieni muszą stawić czoła siłą, których nie można jasno zdefiniować jako dobre albo złe. Akcja działaby się w naszym współczesnym świecie z tą różnicą, że nasi ludzie z Sa'Kagé byliby obdarzeni specjalnymi mocami, tak samo jak ich wrogowie, ale o tym potem, kiedy zdeklaruje chęć gry kilka osób. Przewiduję dwie strony konfliktu, władzę i wynikające z niej korzyści i obowiązki, nie ma zmiłuj

Reszta:

Głownie, chodzi mi o to, aby stworzyć coś jak wirtualny świat z misjami, mocami, hierarchią, wielką dla uratowania świata misją, a nie zawsze dobrą zabawę. Oczywiście, ta też się liczy i to bardzo, ale nie będę kładł na nią głównego nacisku.

Wszelkie pytania możecie pisać tutaj lub na maila ( 6Sa.Kage@gmail.com ), tak samo zgłoszenia.

Edit: Chciałbym też dodać, że sesja będzie stawiała w szczególnośći na realizm. Czyli na przykład to, czego dowiedział się gracz x nie wiedzą gracze y i z dopóki im tego nie powie. Nie ważne jak im to powie (gg/skype/facebook/na żywo/forum), bo oni tego po prostu nie wiedzą (jak mają wiedzieć jak odpowiedź na posta przesyłam tylko tej osobie ? ). Większe "ewenty" na świecie będą rozsyłane do wszystkich naraz ze stosowną adnotacją.

PS: Jedna i najważniejsza zasada: Poza pierwszym dniem gry (organizacyjnym) nikt nie mówi o tym, że to gra.

Aktualna liczba członków (wszyscy anonimowo): 6
Odpowiedz
← Strefa Sesji

Projekt Sa'Kagé - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...