[F1] Co tak pusto?

Tja, Fallout roxx Wszystkie przelazłem jak narazie i czasu spędzonego przed kompem dla tej gierki nie żałuje .Szkoda tylko, że nie będzie 3 To tyle !

Pozdrawiam Tokar
Odpowiedz
Kiedyś pożyczyłem od kumpla, grałem przez chwilę i mi się znudził. Potem łącznie z dwójką był w Clicku i tak leżały u mnie przez rok i kurzyły się. Pzedwczoraj zachciało mi się zagrać no i cóż... Jestem pod wrażeniem! Już od dwóch dni nie mogę sie od niej oderwać. Giera jest po prostu genialna (ale Tormenta nie przebije ;]). Tylko, że mam problem. Kupilem od bibliotekarki w Hubie holodysk - przewodnik po kryptach, załadowalem go do pip-boya i git. Potem dowiedzialem sie od sprzedawczyni broni Beth o Deathclawie. Pogadalem z Haroldem, poszedłem i ubilem bestię. przy umierającym mutancie znalazłem kolejny holodysk. Ale nie mogę go zaladować do pip-boya. Ten pierwszy holodysk wlożylem do ręki i nacisnąłem użyj. A w tym pisze użyj na. I nie wiem jak go załadować do pipa... Help


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ja odpaliłam Fallouta jedynkę wczoraj - i trochę przeraziłam się grafiki. Jest archaiczna, ale nie zniechęca mnie. Zapowiada się ciekawie, chociaż świerzbi mnie dwójka - która z części jest, Waszym zdaniem, lepsza?

Idę grać.
Odpowiedz
Zdecydowanie jedynka. Dwójka też jest fajna ale to od jedynki zaczynałem i to ona bardziej zapadła mi w pamięci. Tylko trochę krootka: teraz przechodzę w parę godzin.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.
Jestem harcorem
Odpowiedz
Ja twierdzę że 2 jest lepsza, choć też zaczynałem od 1.
Swoja drogą jest inny temat tego dotyczący więc dorzucę że F2 miał jeszcze legendarne "dodatki"..Należę do FAN CLUBU Rangramila i „Nie, bo TAK!”

Odpowiedz
Ja nigdy nie byłem pewien, który Fallout bardziej mi się podobał...
Dawniej obstawałem za jedynką, ponieważ miała lepszą historię od dwójki, przynajmniej ja tak sądze.
Teraz jest tak po równo, bo dopiero teraz przyjrzałem się F2 dokładniej i odkryłem bogactwo jego świata, jednakże nie zmienia to faktu, że F1 miał genialną historię, więc sie nie zdecydowałem.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz
← Fallout

Co tak pusto? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...