[GII] Farma Sekoba

Musze znaleźć farmę Sekoba, żeby wziąć księgi Xardasa. Szukam jej wszędzie i nie moge znaleźć. Wiem, że to banalne ale prosze, powiedzcie mi, gdzie jest ta farma.
Odpowiedz
Jak idziesz na farmę Onara to kieruj się zachodniej częsci i tamtejszych pól. Po czasie zobaczysz jednyną chatkę i tam przebywa Sekob. Możesz też trzymać się drogi i po pewnym czasie będzie zakręt na zachód. Po porstu zachodnia część farmy Onara.
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Jak idziesz od tawerny "Pod martwą harpią" (czy coś) na farmę Onara to po lewej stronie... Tam jest krąg na polu.
Odpowiedz
Wiesz jak się idzie do Onara prostą drogą wśród pól? Na tej drodze będzie skręt w lewo( zobaczysz farmerów i krąg) tam jest jego farma! Księga jest w pomieszczeniu obok kuchni! Niestety pilnują tego poszukiwacze ok.5 a farmerzy sa niedaleko( nie pomogą ci)
Odpowiedz
witam ekspretów - mam zabrać z farmy sekoba księgę dwór irdorath, problem w tym ,ze daaaaaaaawno, dluuugo wczesniej przy czyszczeniu farmy z poszukiwaczy Sekob zginal podczas jatki. Nie sadzilem ze mi sie jeszcze przyda. Czy ktoś wie jak obejsc, czy inaczej zalatwic kwestie ksiegi ze skrzyni sekoba ?
Odpowiedz
Myślę, że w tym wypadku najprostsze i usprawiedliwione rozwiązanie - kody. Wpisuj MARVIN i albo wpisz księgę sekoba (jeśli jest na nią kod), albo wejdź w ciało Sekoba (jeśli jeszcze tam leży), ożyw się i wejdź znowu w swoje.
Odpowiedz
← Gothic

Farma Sekoba - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...