[GII] Co jest za palisadą orków

no wiec w poszukiwaniu nowych sekretow pewnego dnia postanwilem sobie za cel dostanie sie za palisade orkow a ten z gory skazany na niepowodzenie zamiar o dziwo w koncu sie udal
mozecie wierzyc albo nie a najlepiej sami sprawdzcie i uwierzcie ze to mozliwe( trzeba isc przez gory od strony tunelu laczacego khorinis z gornicza dolina).

Oczywiscie za palisada nie ma zadnych statkow orkow i calych ich oddzialow-w sumie to nic nie ma...ale czy aby na pewno....tu pojawia sie kolejna niespodzianka.....
na srodku czegos w stylu plazy jest wbita tabliczka na ktorej jest napisany jakis tekst po angielsku-meczylem sie z nim dlugo ale z powodu malych literek(ktore pomnijsza dodatkowo moj monitor) i braku wiekszej znajomosci angielskiego nie udalo mi sie to-moze teraz wy sprobujecie sie tam dostac i odkryjecie ten sekret do konca- w kazdym badz razie zycze powodzenia bo moze was zniechecic gdy 100 razy bedziecie gre musieli wczytywac bo w tych gorach latwo jest sie zabic:D

[Dodano po chwili]

hmmm ciekaw jestem czy to mozna uznac za dostateczny sekrecik i czy znajdzie sie osoba ktora tego dokonala oprocz mnie ....
Cóż, sprawa rozwiązana. Temat zamykam.
← Gothic
Wczytywanie...