[FILM] Wasi ulubieńcy jakich nie znacie.

LOL, lol i jeszcze raz lol Cóż z tego można zawsze wyrosnąć

Di Caprio od dziecka wygląda jak pedałkowata miągwa Ale największego lola zaliczyłem przy Willisie, Jacksonie i Angelinie Jolie Genialne


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Niektórzy podobni. Np. Jean Reno i Eminem nic się nie zmienili . Jak zobaczyłem Kurta, to myślałem, że padnę . To samo było przy Mansonie.

A wiecie kto grał Luka Skywalkera w Star Warsach? Clooney . Popatrzcie no tylko na niego.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
Jedna osoba mi tam nie pasowała Putin
Ale ja zobaczyłem Mansona to myślałem że padnę Ja ci dam padne, bardzo ladny chlopczyk ----- zgadnijcie kto
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz

Cytat

A wiecie kto grał Luka Skywalkera w Star Warsach? Clooney tongue.gif. Popatrzcie no tylko na niego.


Mi raczej wygląda na tego kto grał tą małpę Chuwbacę (nie wiem jak to się pisze )


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=qk5A4Nq5eaU...h=Emma%20watson

Emma Watson w zasadzie gwiazda jednego filmu czyli serii "Harry Potter". Nie jest za dobrą aktorką więc chce wzbudzić kontrowersje. W końcu biorąc przykład choćby pana Leppera widać, że wzbudzając w dzisiejszych czasach kontrowersje zdobywa się sławę.
Odpowiedz
Manson ? Jak on mogl tak wygladac, zabraniam.
Odpowiedz
Filmik stety niestety został usunięty przez serwis.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Wasi ulubieńcy jakich nie znacie. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...