[W2] Problem z Kejranem

Siema potrzebuje seva jak kejran zostanie zabity prosze o pomoc
Odpowiedz
Spróbuj sam go zabić :> Musisz cenlować w macki, unikać gdy widzisz jak chce uderzyć, gdy uderzy, jego macja przez pare sek pozostaje na ziemi, wtedy musisz w nią bić.
Gdy utniesz Mi 3 czy 4(nie pamiętam) macki, będziesz miał animacje jak wskakujesz na Kejrana, po chwili pokazują Ci się na ekranie klawisze które masz wciskać.
Podpowiem abyś użył przed starciem z kejranem jaskółki, naprawde dużo daje.
Odpowiedz
W razie czego są na łamach GE artykuły - jeden to typowy opis walki z kejranem, podobnie jak w solucji jest krótki poradnik. W zasadzie walka nie jest trudna, ale kilka pierwszych prób potrafi zniechęcić. Po tym, co zobaczyłem przy pierwszym bossie w Dark Souls, to kejran jest cieniutki

Jednak jeśli nadal masz problem, to mogę jakiegoś save podrzucić.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Trzeba po prostu stać daleko, puszczać yrden na miejsce, w którym stoimy, czekamy aż się zamachnie, ucinamy i tak w kółko, nie stój z przodu, tam są nieśmiertelne macki, biegaj cały czas.
To by było na tyle w dużym skrócie.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik oskar16 dnia czwartek, 14 lutego 2013, 13:52 napisał

Siema potrzebuje seva jak kejran zostanie zabity prosze o pomoc

Siema .masz może save z kejranem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Courun Yauntyrr dnia czwartek, 17 października 2013, 10:57 napisał

W razie czego są na łamach GE artykuły - jeden to typowy opis walki z kejranem, podobnie jak w solucji jest krótki poradnik. W zasadzie walka nie jest trudna, ale kilka pierwszych prób potrafi zniechęcić. Po tym, co zobaczyłem przy pierwszym bossie w Dark Souls, to kejran jest cieniutki

Jednak jeśli nadal masz problem, to mogę jakiegoś save podrzucić.

Siema,możesz podesłać save kejranem będę wdzięczny. Pozdrawiam
Odpowiedz
Być może masz problem z wymagaiami sprzętowymi twojego komputera. Przy słabym sprzęcie (mój) sekwencja QTE nie jest wykonalna

Wtedy zmień rozdzielczość na możliwie najsłabszą

+ opcjonalnie wykonaj pułapkę na kejrana.. zawsze to pare minut walki mniej
Odpowiedz
Zgadzam się z którymś z przedmówców - trzeba ciągle zastawiać Yrden i czekać, aż macki się złapią, no i rąbać, rąbać, rąbać... O ile dobrze pamiętam to chyba trzy macki. Po tym jest QTE jak się most zawala czy coś takiego.
Odpowiedz
← Wiedźmin

Problem z Kejranem - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...