[NWN:HotU] Problemik

W pierwszym rozdziale na 2 poziomie podziemi jest studnia(pokazują mi się tam kolory ale ja jakoś nie bardzo mogę je odróżnić )chyba jestem daltonistą? Jęśli wiecie to napiście w jakiek kolejności mam nacistnąć te dźwignie bo mam z tym okropny problem. Zresztą próbowałem naciskać na pałe ale na nic. Wiem tylko że tych kolorów ma być 6. Za pomoc z góry Dziękuję(Arigato).
Odpowiedz
O ile pamiętam, to te kolory wyświetlane są losowo, także chyba nikt Ci tu nie pomoże. Jeśli naprawdę masz problemy z odróżnieniem kolorów, to poroś tatę, mamę albo siostrę . A tak na poważnie, to weź kawałek kartki i zapisz po prostu sobie kolejność, a później w tej samej pociągaj za łańcuchy. Powodzenia.

Ps. Zawsze pozostaje jeszcze metoda prób i błędów. Jeśli pociągniesz za dobry, to chyba taki specyficzny dźwięk można usłyszeć. Zapisujesz i pociągasz dalej. Jeśli dobry, zapisujesz, jeśli zły loadujesz i sprawdzasz kolejny i tak dalej, aż dojdziesz do końca.

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Problemik - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...