[Diablo] REKORDY W DIABLO

Na serio w 2 dni ! ! ? ? No ale nikt nie pokona mojego wujka...Przeszedł Diablo II w jedną noc ( nie spałem ) No ale jak sie ma 24 lata to tak jest
Odpowiedz
Tak może nie do tematu ale np. Obliviona w 4 dni bez żadnych sztuczek z szybkim przejściem jak to było w Morrowindzie którego dało się przejść w 15 minut.
Odpowiedz
E tam w 7 dni bylem na 99 levelu i przeszedlem diablo 2.
Odpowiedz
ale macie wiksy ja uważacie ze rekord to przejścia diablo2 to 1 czy dwa dni :> mi to zajmuje max 3-5h z normalnym graniem mowie o zabiciu Bala na piekle a nie o wbiciu 99lvl a mój rekord którym się szczycę to zabicie starych na 48 lvl asas i zajelo mi to jakieś 10 min


Ma ktoś może niepotrzebny klucz do diablo pilnie potrzebuje bo dostałem bana na mój key ;/ i teraz nie moge grac z góry thx moje GG 6860685
Odpowiedz
A ja przeszedłem Diablo w 5 minut i się nie chwalę.
Odpowiedz
Ja gralem dlugo i oplacalo sie. Gralem barbarzyncom. Puzniej zaczolem grac na otwartym batelnecie . Dostalem od hlopaka 2 pierscienie. Wszystkie stwory oprucz bosów ginely od elektrycznosci zanim do nich doszlem. a w statystykach postaci czy jakos tam mialem zadawane obrarzenia fizyczne od 1126397 do 1840372. bala mialem na jednego strzala. dalem mu sie nawalac ale on nie zadarzal walic .bo zycie mi sie za szybko regenerowalo. mialem 70000zycia. TO MUJ REKORD.
Odpowiedz
filipian co to były za pierścienie i jakie maja wymagania?? Bo ja jeszcze nigdy takich nie widziałem, a w diablo kiedyś grałem sporo czasu.
Odpowiedz
Jeju, Filipian!!! Jeszcze nigdy nie widziałem takiego zbiorowiska błędów ortograficznych itp. Rozumiem, że komuś może się śpieszyć, ale żeby aż tak?!
Odpowiedz

Użytkownik Dragon Lord dnia nie, 05 sie 2007 - 20:22 napisał

filipian co to były za pierścienie i jakie maja wymagania?? Bo ja jeszcze nigdy takich nie widziałem, a w diablo kiedyś grałem sporo czasu.

[post="78081"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


takie pierścienie nigdy nie istniały, chyba że w zasobach edytorów postaci, gdzie mozna takie hackowane sprzęty robić i grać na Open Bnet
ps. nie polecam
Odpowiedz
70k life? hmm niby qrwa skąd?
btw rekordy moje w didi to:
taxi hell na hc w 9:56 minut
mef sosa fb w 58 sekund
brh na ps2 trapą w 15 minut z baalem(nie grałem na bnie więc dobrego sprzętu nie miałem 2 postać to muł)
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
← Inne cRPGi

REKORDY W DIABLO - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...