[FILM] Green Street Hooligans

Przed chwilą oglądnąłem ten film i muszę powiedzieć, że jestem pod wrażeniem. Zacznijmy może od obsady. Charlie Hunnam (Pete) to chyba największy plus tego filmu. Zagrał właśnie tak, jak powinien. Taki młody lider "firmy" GSE. Elijah Wood (Matt) też zagral nieźle. Chociaż bardziej pasował mi jako Frodo Dalej soundtrack. Doskonale dobrane kawałki i tu chyba nie trzeba nic więcej dodawać. Fabuła może była troszeczkę naciągana, ale w trakcie fimu to absolutnie nie przeszkadza. Nie wiem jak to naprawdę tam wygląda, ale sposób przedstawienia tej Londyńskiej grupy społecznej jest naprawdę ciekawy. Tylko chyba twórcy nacięli sie na tym, że policja praktycznie ich nie łapała. Raz tam przypadkiem się udalo i nic więcej A bitwy były piękne. Taki smaczny dodatek. Szczególnie ta decydująca walka byla genialna. Ogólnie myślę, że film niesie ze sobą kilka mądrych przesłań i cytatów. 10/10!

United!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
I see bubbles, pretty bubbles in the air, they fly so high, they rase the sky, they're everywhere, they fade and die, pretty bubbles, pretty bubbles in the air!!!!

UNITED!

Film jest tak jak juz napisano swietny! Soundtracki sciagnalem jak tylko skonczylem ogladac. Wbrew pozorom w tym filmie sa takze momenty wzruszajace. Polecam kazdemu. No moze powyzej 14 roku zycia
Odpowiedz
Dla mnie film świetny. Wydawałoby się, że jest to płaski film o drechach. Jednak film jest całkowicie inny. Moja ocena --> 10/10. Nic dodać, nic ująć.
Kneel before my sword, worm! Now, you shall die...
Odpowiedz
Super muzyka, ciekawy początek i mocny koniec ( ) . Jestem zdziwiony, że tak długo zwlekałem z pożyczeniem od kogoś tego filmu.
Odpowiedz
co ciekawsze, w tym filmie ystepują prawdziwi chuliganami, powiazani m.in. z Headhuntersami, najsłyniejszymi chuliganami swiata.

Film jest naprawde swietny. Brutalnyi nieco mroczny, przedstwaiajacy te aspekty ludzkiej natury, których wiekszosc lduzi sie wstydzi lub wypiera sie ich posiadania.
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Green Street Hooligans - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...