EVE Online

Co prawda graliśmy w to dawno, dawno, ale teraz, w związku z otwarciem działu jakoś tak poczułam ukłucie nostalgii i zastanawiam się nad uzbieraniem na suba do gry. Chciałam też zapytać, czy może na forum jest ktoś kto gra, grał lub planuje zagrać w EVE Online? Może udałoby się nam całą albo chociaż większością WildCorpu wrócić, wtedy moglibyśmy nawet przygarnąć do naszego korpo kilka lemin... tfu! górników.
Odpowiedz
Ja się nad tym zastanawiałem, ale póki co nie mam na to kasy, a z czasem też różnie. Może kiedyś się przełamię, uzbieram hajs i zamiast wydać na coś przydatniejszego, przewalę na rozrywkę
Odpowiedz
Okej, właśnie z Lav aktywowaliśmy właśnie swoje dwa kluczyki. Jeśli ktoś jest chętny do latania po gwiazdach, niech pisze - możemy wysłać zapki na przedłużone triale, przyjąć, ugościć i wyjaśnić co, gdzie i kiedy.

[Dodano po miesiącu]

Jeśli ktoś lubi anglojęzyczną lekturę - CCP z okazji 10ciolecia zorganizowało dział z historiami od graczy, z których potem mają zamiar coś stworzyć, albo po prostu zrobić jedno miejsce dla ciekawych opowieści:

https://truestories.eveonline.com

Poczytałem kilka, duża część z nich krążyła już od jakiegoś czasu po sieci - większość jest prawdziwa, przez co cały czas jestem pod wrażeniem otwartości i dowolności tej gry.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

EVE Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...