EVE Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Hassan',
Okej, właśnie z Lav aktywowaliśmy właśnie swoje dwa kluczyki. Jeśli ktoś jest chętny do latania po gwiazdach, niech pisze - możemy wysłać zapki na przedłużone triale, przyjąć, ugościć i wyjaśnić co, gdzie i kiedy.

[Dodano po miesiącu]

Jeśli ktoś lubi anglojęzyczną lekturę - CCP z okazji 10ciolecia zorganizowało dział z historiami od graczy, z których potem mają zamiar coś stworzyć, albo po prostu zrobić jedno miejsce dla ciekawych opowieści:

https://truestories.eveonline.com

Poczytałem kilka, duża część z nich krążyła już od jakiegoś czasu po sieci - większość jest prawdziwa, przez co cały czas jestem pod wrażeniem otwartości i dowolności tej gry.
Trzeci Kur,
Ja się nad tym zastanawiałem, ale póki co nie mam na to kasy, a z czasem też różnie. Może kiedyś się przełamię, uzbieram hajs i zamiast wydać na coś przydatniejszego, przewalę na rozrywkę
Ati,
Co prawda graliśmy w to dawno, dawno, ale teraz, w związku z otwarciem działu jakoś tak poczułam ukłucie nostalgii i zastanawiam się nad uzbieraniem na suba do gry. Chciałam też zapytać, czy może na forum jest ktoś kto gra, grał lub planuje zagrać w EVE Online? Może udałoby się nam całą albo chociaż większością WildCorpu wrócić, wtedy moglibyśmy nawet przygarnąć do naszego korpo kilka lemin... tfu! górników.
Wczytywanie...