[FILM] Filmy o i z wampirami

Zostały mi trzy czy jakoś tak. Chyba akurat stanąłem na scenie z pieskiem w łóżku..
Generalnie w serialu przeszkadza mi tylko Sookie

Odpowiedz
Czemu akurat ona , wg mnie jedna z lepszych postaci. Scena z pieskiem była powalająca . Mnie tylko wkurza, że te wampiry tak za mało przekozaczone są tzn. nie mogą się w dzień poruszać, są "śmiertelne", znaczy da się je zabić. I w ogóle jakieś takie słabe są.
Odpowiedz
Jak dla mnie jedyny dobry film o wampirach to od zmierzchu do świtu
Całego konceptu wampirów nie można brać na poważnie. Od zmierzchu do świtu tego nie robi i dlatego wygrywa. Zwłaszcza dialogi niszczą. Poza tym film ma fajne podwójne oblicze: To właściwie dwa osobne filmy połączone ze sobą erotycznym tańcem Salmy Hayek
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Selena_de_Moon dnia czw, 26 sty 2006 - 14:09 napisał

Ze wszystkich produkcji jednak, według mnie na oklaski zasługuje:

-"Wywiad z Wampirem"

(...)

Strasznie zawiodłam sie na "Królowej Potepionych"...Film mija sie z książka okrutnie.Nie podobała mi się akcja z koncertem i wogóle ble,fuj..


Niachu niachu... A wywiad z wampirem się nie mija? Antonio Banderas odgrywający rudowłosego siedemnastolatka... Takkkk...! I'm lovin' it. Obie części mijają się z wydarzeniami z książki i to okrutnie. Kto wpadł na pomysł, żeby Akashę odgrywała czarnoskóra Aaliyah? I sam początek... Louis jako wdowiec itp... Kicha : p Kroniki Wampirów są genialne, ale filmy im nie wyszły, chociaż w Królowej Potępionych lepiej dobrali Lestata <3 ; D
Odpowiedz
To postaram się coś dodać od siebie:
- "Blood+" i "Blood: The Last Vampire" - pierwsza to seria tv całkiem sporo odcinkowa i z niesłychaną muzyką (producentem jest sam Hans Zimmer!), tytuł dobry ale nie rewelacyjny. Inaczej ma się sprawa z "Blood: The Last Vampire", taki a'la wstęp do "Blood+". Mocna, brutalna godzinna historyjka;
- "Hellsing" klasyka anime z wampirami. Polecam odcinki ova, Alucard to na prawdę wampir pierwsza klasa, charyzmatyczny i niebezpieczny jak diabli;
- "Vampire Hunter D" i "Vampire Hunter D: Bloodlust" - kolejna animacja o wampirach.
"Ci, którzy nie pamiętają przeszłości, skazani są na jej powtarzanie."
Odpowiedz
niepamiętam dużo tych filmuw kture oglądałem o wampirach ale było ich dużo według mnie jest kilka filmów kture czeba obejżeć mianowicie
-underworld (1)
-underworld : ewolucja (2)
-underworld : bunt lykanów (3)
-underworld (4) ma być w 2011r.
-Blade (1)
-Blade : wieczny łowca (2)
-Blade : Mroczna trujca (3)
-30 Dni mroku
-Van Helsing
-wywiad z wampirem
-asystent wampira (ja za takim typem filuw o wampirach nie przepadam,troche gupi ten film)
-Zmierzch (1)
-Zmierzch :księżyc w nowiu (2)
-Zmierch :zaćmienie (3) teraz niedługo ma być
-Zmierzch :oczami edwarda (4) Jeszcze go niema niebyło premiery ale czekam
-Naprzeciw ciemności z Stevenem seagalem (oglądałem nie polecam)
-Drakula I
-Drakula II odrodzenie
-Drakula III Dziedzictwo
-Drakula 2000
-Wampir w Brooklynie
Odpowiedz
Mniej filmów o wampirach, więcej słowników ortograficznych.

@ krew_na_scianie

OVA Hellsing był:
-świetny, bo Alucard był przedstawiony genialnie, podobnie Victoria
-tragiczny, bo dodali chibi i żarty rodem z mangi
-głupawy, bo wątek z nazi-wampirami, które używają MP-40 sprzed 70 lat był idiotyczny
-przynoszący ulgę, bo nie było denerwujących mnie nawiazań do wszczepiania chipów
-nierówny, bo wątek Andersona był w połowie epicki (Anderson) a w połowie failowy (wszyscy inni z kościoła)
-irytujący, bo Paladyni powtarzający Amen w rytm marszu to rzecz, która powodowała u mnie facepalny w tym samym rytmie
Młodość i niedojrzałość mijają z czasem, ignorancję pokonać można nauką, a pijaństwo trzeźwością, za to głupota jest wieczna. - Arystofanes
Odpowiedz
← Filmy/Seriale

[FILM] Filmy o i z wampirami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...