Tiszerty :o

Nigdy nie chcieliście stworzyć własniej koszulki? Takiego czegoś co nareszcie będzie wam odpowiadać? Teraz jest to możliwe.... [dobra mniejsza o to co było dalej bo to zaczyna cuchnąć telezakupami ]

BAZA (czysta koszulka)


A oto moja pierwsza jaką zrobiłem



UWAGA GROZI UTRATĄ WZROKU!~!!!!!






















Odpowiedz
Nie za bardzo rozumiem sens tego teatu. Przeciez taką koszulkę mogę sobie na paicie narysować ":O". Coś mi się wydaje, że go skasujemy.

edit

OK, to zostawiam. Ale o co w ogóle chodzi, bo chyba jakiś ciemny jestem. Wyświetla mi się jakiś wzór koszulki i co? Mogę sobie zapisać i pomazać coś na niej, tak? No to wow!

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Odpowiedz
No to skasuj myślałem poprostu że ten temat przyjmnie się tutaj tak jak na innym forum którym siedze Jeżeli nie widzisz sensu to prosze.

Odpowiedz
Niech zostanie, chociażby jako ciekawostka. Czym zrobiłeś tą swoją Ashgan?
Odpowiedz
Rękawy te z takiej siateczki były robione brushem z photoshopa natomiast reszta to jest podstawowy pattern. Nie trzeba tu mieć jakiegoś specjalnego programu jak photoshop bo widziałem także piekne koszulki w paincie robione. Więc gdybyście nie mieli co robić to stwórzcie takie coś i pokażcie nam :]

Odpowiedz
Zrób własną koszulke
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Tiszerty :o - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...