[MUZYKA] Soundtracki do wielu gier

Zapomniałem wspomnieć o soundtrackach z gier Thief oraz Silent Hill ze szczególnym zwróceniem uwagi na to drugie. Grając chociażby w moderna można poczuć coś niesamowitego, niebywałego. Dark Fantasy . \
Soundtrack z Prince of Persia wszystkich części także nadają się do gry, słuchania, wpadają w ucho. Z 2 części "Warrior Within" pasuje nawet do gry w Wampira ( Chociaż nieocenione wówczas są ścieżki z filmów kiepskich, ale klimatycznych. Underworld (śmieszne to). Najlepszy chyba z "królowej potępionych" )
Lubię placki. Schabowe najlepsze.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o filmy to niczego nowego niestety nie wykminię , ale jeśli chodzi o gry...
Głównie ta od pana Soule, z NWN, Dungeon Siege, TES-y ostatnie(bo tylko te znam, NIE, nie chodzi o Fallout 3;p) chociaż główny temat z Obliviona to jakaś kpina, bo jest to ten z Morrka razy 5 szybkości (serio, bawiłem się media playerem!). Głównie najlepszy jest główny temat, który ma jakieś odbicie w wszytkich innych, ale tak to już jest z soundtrackami.
Poza tym z tych co autorów nie znam, to HoMM 4 i 5(melodie z trójki szybko mnie irytowały, wyłączyłem je).
Oczywiście RA2(Grinder, Hell March itd.) Baldur, najbardziej ten z menu Tronu Bhaala i Warwonia D'Arnise.
Poza tym jeszcze boski Wiedźmin ze świetnym Belive, którego słucham prawie cały czas od premiery:)
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Bardzo lubię słuchać muzyki Jeremy'ego Soule'a - jego twórczość jest po prostu niesamowita. Świetnie się tego słucha podczas nauki w sesji, szczerze polecam Mam chyba wszystkie ważniejsze soundtracki jego autorstwa (TES-y, DS, ID, NWN, KOTOR, Guild Warsy, Warhammer).
Moim kolejnym faworytem jest Mark Morgan i jego wspaniały ambient (Fallouty, Planescape). Do tego oczywiście ścieżki dzwiękowe z BG Hoeniga, wszystkich Gothiców, WoW-a, Warcrafta III, a także Diablo I & II. Z polskich gier to oczywiście Wiedźmin autorstwa duetu Paweł Błaszczak & Adam Skorupa i Painkiller (bardzo dobry, ale niedoceniany soundtrack, dla mnie bomba).

Może by tak zrobić porządną forumową listę z najlepszymi soundtrackami i ją przypiąć? Jeśli to legalne, można by podać też bezpośrednie linki do ich ściągnięcia.
Odpowiedz
Najlepsze wg mnie ścieżki dźwiękowe mają Gothik 1 i 2 (flety i bębny, potężny klimat), Risen (niezwykle dobrze komponuje się z grą: http://www.youtube.co...eature=related), Wiedźmin (np. Peacefull moments), D2: Ego Draconis (bardzo ciekawe brzmienia, przykład: http://www.youtube.com/watch?v=3Tji64I25TU&feature=related ), dorzuciłbym jeszcze z Fallouta 2 motyw z Redding (posłuchajcie tej gitary po 1 minucie, cudo): http://www.youtube.com/watch?v=rl9CkeVNcRM&feature=related
Za to nie trawię muzyki z Kotora 2, Two Worlds (infantylny koszmar) oraz bojowego motywu z G3 - patetyczny i zbyt często odpalany.
xui̯-ø
Odpowiedz
← Muzyka

[MUZYKA] Soundtracki do wielu gier - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...