[MUZYKA] Soundtracki do wielu gier - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

kol,
Najlepsze wg mnie ścieżki dźwiękowe mają Gothik 1 i 2 (flety i bębny, potężny klimat), Risen (niezwykle dobrze komponuje się z grą: http://www.youtube.co...eature=related), Wiedźmin (np. Peacefull moments), D2: Ego Draconis (bardzo ciekawe brzmienia, przykład: http://www.youtube.com/watch?v=3Tji64I25TU&feature=related ), dorzuciłbym jeszcze z Fallouta 2 motyw z Redding (posłuchajcie tej gitary po 1 minucie, cudo): http://www.youtube.com/watch?v=rl9CkeVNcRM&feature=related
Za to nie trawię muzyki z Kotora 2, Two Worlds (infantylny koszmar) oraz bojowego motywu z G3 - patetyczny i zbyt często odpalany.
Thorin,
Bardzo lubię słuchać muzyki Jeremy'ego Soule'a - jego twórczość jest po prostu niesamowita. Świetnie się tego słucha podczas nauki w sesji, szczerze polecam Mam chyba wszystkie ważniejsze soundtracki jego autorstwa (TES-y, DS, ID, NWN, KOTOR, Guild Warsy, Warhammer).
Moim kolejnym faworytem jest Mark Morgan i jego wspaniały ambient (Fallouty, Planescape). Do tego oczywiście ścieżki dzwiękowe z BG Hoeniga, wszystkich Gothiców, WoW-a, Warcrafta III, a także Diablo I & II. Z polskich gier to oczywiście Wiedźmin autorstwa duetu Paweł Błaszczak & Adam Skorupa i Painkiller (bardzo dobry, ale niedoceniany soundtrack, dla mnie bomba).

Może by tak zrobić porządną forumową listę z najlepszymi soundtrackami i ją przypiąć? Jeśli to legalne, można by podać też bezpośrednie linki do ich ściągnięcia.
Lenwe,
Jeśli chodzi o filmy to niczego nowego niestety nie wykminię , ale jeśli chodzi o gry...
Głównie ta od pana Soule, z NWN, Dungeon Siege, TES-y ostatnie(bo tylko te znam, NIE, nie chodzi o Fallout 3;p) chociaż główny temat z Obliviona to jakaś kpina, bo jest to ten z Morrka razy 5 szybkości (serio, bawiłem się media playerem!). Głównie najlepszy jest główny temat, który ma jakieś odbicie w wszytkich innych, ale tak to już jest z soundtrackami.
Poza tym z tych co autorów nie znam, to HoMM 4 i 5(melodie z trójki szybko mnie irytowały, wyłączyłem je).
Oczywiście RA2(Grinder, Hell March itd.) Baldur, najbardziej ten z menu Tronu Bhaala i Warwonia D'Arnise.
Poza tym jeszcze boski Wiedźmin ze świetnym Belive, którego słucham prawie cały czas od premiery:)
Randal Vassir,
Zapomniałem wspomnieć o soundtrackach z gier Thief oraz Silent Hill ze szczególnym zwróceniem uwagi na to drugie. Grając chociażby w moderna można poczuć coś niesamowitego, niebywałego. Dark Fantasy . \
Soundtrack z Prince of Persia wszystkich części także nadają się do gry, słuchania, wpadają w ucho. Z 2 części "Warrior Within" pasuje nawet do gry w Wampira ( Chociaż nieocenione wówczas są ścieżki z filmów kiepskich, ale klimatycznych. Underworld (śmieszne to). Najlepszy chyba z "królowej potępionych" )
Tokar,
Odświeżę trochę temat:

Właśnie obecnie słucham soundtracka z Planescape: Torment autorstwa Marka Morgana (gość tworzył muzykę do Fallouta) i muszę powiedzieć, że jest niesamowity, klimatyczny i powala na kolana. Dla fanów oprawy dźwiękowej prosto z Fallouta czy też tych tworzonych przez Jeremy'ego Soule'a pozycja obowiązkowa. Najlepszy soundtrack jaki dotąd słyszałem Z resztą sami posłuchajcie:

http://www.osloskop.net/r/24680.html

Niestety nigdzie nie mogłem znaleźć linków do ściągania bezpośredniego, więc pozostaje eMule (jeszcze poszukam, ale nic nie obiecuję)
Strażnik,
Ven, jeśli chcesz posłuchać czegoś dobrego, to ściągnij soundtrack z GuildWars... I posłuchaj, jak to robią profesjonaliści. Naprawdę, Jeremy Soule wymiata wszystko na kilometr...

A tak BTW, ma ktoś jakiegoś linka do soundtracka z GuildWars Factions? Bardzo by mi zależało na nim (świetny jest).

Notka dla zainteresowanych: Jeremy Soule skomponował muzykę do całej serii GuildWars oraz do gier: Morrowind, Oblivion, Dungeon Siege II i Prey. I jest to najlepsza musyka z gier, jaką kiedykolwiek słszałem (No, moze poza Wolfensteinem 3D )
Ven'Diego,
Sundtracki z IceWinda i WoWa powaliły mnie na kolana. Są Zaj3$%^@e
Asgeroth,
jak sie postaram, to wrzucae dzisiaj OST z Painkillera...

nie znam lepszej sciezaki dziwiękowej!! to trzeba usłyszec, zeby zrozumiec
Dany,
Te działają, więc spoko. Wtedy pewnie cofnęli prawa do ściągania darmowego

EDIT

Właśnie je sobie przesłuchałem. Są wspaniałe! Taki klimat, nastrój... Przyda się do sesji napewno Polecam wszystkim od słuchania.
Ekhtelion,
Poczaruj Tokar coś z tymi linkami. Bo OST z Thiefa mnie interesuje

E D I T

"Uwaga! W chwili dodawania nowinki podany przez nas link był w pełni sprawny, w obecnej chwili wygląda jednak na to, iż serwis Filefront usunął plik ze ścieżką dźwiękową Thief 3 ze swoich serwerów. Kiedy uda nam się wyjaśnić, z jakich przyczyn, niezwłocznie Was poinformujemy."

Prawnicy się obudzili... grrr
Dany,
Obydwa linki do ściągania bezpośredniego nie działają.
Tokar,
Soundtrack z Thief: Deadly Shadows

Playlist

(all tracks credited to Eric Brosius, 2004)

1. The Blue Heron Inn (3:05)
2. Rutherford Castle (6:09)
3. South Quarter (4:12)
4. Pavelock Prison (2:00)
5. Stonemarket (2:12)
6. The Hammers (2:41)
7. The Pagans (4:42)
8. The Keeper Library (4:16)
9. The Docks (3:55)
10. The Kurshok Citadel (3:29)
11. The Overlook Manse (5:07)
12. The Clocktower (5:21)
13. The Old Quarter (4:17)
14. Auldale (5:22)
15. Shalebridge Cradle (6:07)
16. Wieldstrom Museum (5:10)



Torrent
http://www.mininova.org/tor/217269

eMule
ed2k://|file|Thief_Deadly_Shadows_Soundtrack.zip|91106990|A54F206ABB2C7B9B67EC82735B8EF
FAF|h=EGELXTPO7MLB5HJANQ2D5BHIASDON6NE|/
Ekhtelion,
Oggi się Foobarem najszybcie otworzy. (albo wlasciwy kodek do WMP)
Atis,
Co jak co, ale ja próbowałam wszystkiego, na stronie mi nawet nie chodzi....>>
Deunan,
OST z L2 to sobie możesz z folderu z grą przesłuchać >_> w ogg. Pozatym jest on udostępniony na oficjalnej stronie L2.
Atis,
Strona naprawdę bardzo przydatna, ale czemu nie ma OST'a z L2? >< Tego nie przeboleję.
Rincewind,
Szuszar napisz, które to są tracki z NwN i Icewinda, bo tam tylko tytuły są podane, a też bym sobie ściągnął. Z góry dzięki .

Dobra, już nie ważne. Głupi jestem ;p.
krag,
Kurde zawiodłem się troche bo nie ma soundtracka z Gothica II NK! >_<
Szkoda że miałem awarie kompa bo przepadł mi soundtrack który bodajże Dany i Qrnik załatwili
Wczytywanie...