Potrzebuję designera :]

No dobra. Zdecydowałam rozwinąć swój projekt czegoś, co się zwie komiksem internetowym. Myślę już o tym dość poważnie, siedzę nad fabułą, postaciami i tak dalej. Jednak dużym znakiem zapytania będzie dla mnie forma, w jakiej umieściłabym owe dzieło w internecie.
Większość stron o takowych treściach jest zbudowane przy pomocy php. Ja się niestety "specjalizuję" w czystym html, i to w niezbyt szerokim zakresie (patrz: moja stonka).

Szukam kogoś, kto pomógłby mi stworzyć szablon powiedzmy o takim wyglądzie i zawierający opisane funkcje:



Chciałam żeby było prosto, schludnie i skromnie, w odcieniach szarości, jeszcze zastanawiam się nad umiejscowieniem menu, ale ogólnie wzorowałam się na szablonie "Kokoartu", najbardziej przypadł mi do gustu.
Co mnie kłuje najbardziej:
1. Możliwość przeskakiwania po archiwum - zauważyłam, że na stronkach dogrywa się sam komiks, nie grafika elementów strony, nie mam pojęcia jak to działa, a chciałabym żeby moja witrynka dogrywała się szybko.
2. Zazwyczaj otwarta w przeglądarce strona prezentuje ostatnio umieszczony komiks. Również chciałabym wiedzieć, jak to zrobić.

Całą resztą, czyli grafiką i podstronami zajmę się sama.

Będę wdzięczna za wszelkie formy pomocy ze strony osób znających się na rzeczy :]

Innymi słowy: noob totalny (ja) poszukuje gotowego template, który muszę nauczyć obsługiwać w celu cotygodniowej aktualizacji XD
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
← Karczma

Potrzebuję designera :] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...