WYBORY GAMEEXE 2012

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Medivh dnia niedziela, 23 grudnia 2012, 10:36 napisał

Tamciu, możesz być pewien, że w kategorii na najlepszego truposza, głosowałbym na ciebie

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zagłosowałem.

1. Za najfajniejszego użytkownika uznałem Pana z oskubanym awatarem.
2. Najfajniejszą użytkowniczką jest moim zdaniem ta Dama, której to wiszę piwo albo i dwa.
3. Najładniejszy profil ma moim zdaniem ten, który zestawił Batmana z Bobą Fetem.
4. Najlepszym modem jest zaś ten, co chroni się przed deszczem pod parasolką.
5. Największym psycholem jest ten, co zdeptał mnie za obrazę kucyków.
6. Za największego nabijacza postów uznałem tego Pana, który to przekroczył liczbę 9000 wysłanych wiadomości...
7. Panna, która to pomogła mi "oprawić" już niejedną recenzję.
8. I na koniec nominacja dla Amralobójcy.
Odpowiedz
Oż, ty pokrako jedna! Jak zrobię rosół, to będziesz moim "honorowym" gościem na obiedzie, obiecuję Kurze.

[Dodano po 15 dniach]

Żarty na bok, jak tam frekwencja?
Odpowiedz
W końcu zagłosowałem


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Może jakieś krótkie przypomnienie w postaci newsa i 2-3 dni oczekiwania na odezwę? Frekwencja już raczej wiele nie skoczy.

Odpowiedz
Ano właśnie. Eirin, ile jest głosów do tej pory? Lada moment nie będzie już nikogo, kto o tym pamięta
Odpowiedz
Ja nie głosowałem jeszcze, bo wciąż prowadzę licytację, ale pamiętać pamiętam.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Ja tak samo jak wyżej
Pomysł z newsem kilka dni przed zakończeniem jako przypomnienie to dobry pomysł.
Odpowiedz
Zgadzam się. Ja wciąż się zastanawiam nad typami, bo nie wszystkie obstawiłem. Poza tym trzymajmy się terminów, Walentynki to idealny dzień na rozwiązanie takiego konkursu - zwłaszcza dla tych, którzy są forever alone, jak enether albo jego koty:D
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Trzeci Kur dnia niedziela, 20 stycznia 2013, 19:26 napisał

Zgadzam się. Ja wciąż się zastanawiam nad typami, bo nie wszystkie obstawiłem. Poza tym trzymajmy się terminów, Walentynki to idealny dzień na rozwiązanie takiego konkursu - zwłaszcza dla tych, którzy są forever alone, jak enether albo jego koty:D





Dzięki.
Odpowiedz
tylko 24 osoby

[Dodano po 24 dniach]

Już jutro wyniki wyborów!
Odpowiedz
Dobra, wysłałem. Ale to przypomnienie to mogło być ze dwa dni wcześniej.
Odpowiedz
Czasu było wystarczająco dużo na głosowanie.

[Dodano po 19 godzinach]

W wyborach wzielo udzial 26 osob, wyniki oglaszamy juz dzis wieczorem!
Odpowiedz
Wybornie. Choć i tak wszyscy wiemy, KTO wygra.

Odpowiedz
Isaiah Mustafa, król Internetu ma konto na GameExe?!

Well then, wybory są niepotrzebne.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A myślisz, że w której kategorii wygrasz, Wiciu? Spamer czy najlepsza użytkowniczka?


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Mi także ten użytkownik Google bot nie pomógł :< Czuję się zawiedziony ;P

Cieszę się ,że skrywane wyniki w skarbcu dworu w końcu zostaną ujawnione

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
← Użytkownicy

WYBORY GAMEEXE 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...