WYBORY GAMEEXE 2012

Matt, ale chyba wszyscy już wiedzą, że jesteś starszy niż smoki.
Odpowiedz
Spamowanie na BBS'ach musiało być niesamowicie vintage
Odpowiedz
Może mi ktoś zdradzić czemu wszyscy używają tego tematu jak chatu?

Tak swoją drogą ile osób wysłało zgłoszenie, w którym nie głosowało na siebie?
Odpowiedz
Ja też nie, nigdy tego nie robię


Choć do tej pory zastanawia mnie jakim cudem ktoś kiedyś uznał mnie najfajniejszym użytkownikiem.
Odpowiedz

Cytat

Choć do tej pory zastanawia mnie jakim cudem ktoś kiedyś uznał mnie najfajniejszym użytkownikiem.


True that!
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja nie zagłosowałem na siebie, bo jeszcze w ogóle nie zagłosowałem. Nie mogę podjąć słusznej decyzji - wszyscy wydają mi się niegodni mojego głosu.
PS czy można głosować na Google albo Yahoo? Widziałem ich na forum. Typowe milczki, nie spamują, nie liżą sobie dupek, nabijają odwiedziny, a więc użytkownicy idealni.
Odpowiedz
Ja nie zagłosowałem na siebie Niepotrzebne mi to było. Moje głosy trochę się zmieniły niż rok temu. Eirin jak tam frekwencja?

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
Jak na razie 17 osób zaglosowalo, niektorzy pomineli poszczegolne kategorie.
Odpowiedz
Może roześlijcie jeszcze raz na Fae

[Dodano po 5 minutach]

Albo rozlosujcie jakiś fant wśród biorących udział xD Od razu się zlecą.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Ja się jeszcze nie zdecydowałem na kogo oddać głos.
Skoro głosowanie ma być do 14 lutego to może jeszcze nie panikujcie, co?
Odpowiedz

Cytat

Jak ja spamowałem te fora, to wy na chleb mówiliście bep... ;P


Co śmieszne, jak ja spamowałem te fora, to faktycznie mówiłem jeszcze na chleb bep

Ja jeszcze nie głosowałem, ale na pewno nadrobię!


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
A na Fae była w ogóle informacja o wyborach? Bo ja nie kojarzę xD
Odpowiedz
O jubileuszu była i o turnieju PBFów.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
A o wyborach już nie . Jaka w tym temacie aktywność Mi się coś zdaje ,że 3- 4 stycznia na ogłoszenie wyborów to dobry termin. Tak było rok temu A Frekwencja wynosiła 22 osoby
Głosować ! Głosować! Lolth czeka na wasze duszyczki znaczy się głosy :3

\"Kroczysz mroczną drogą, ale jest ona najmroczniejsza dopiero wtedy, jeżeli zamkniesz oczy\"


"Czasami mały aniołek musi utrzymywać pozory"
Odpowiedz
A mi się podoba tak długi czas trwania. Mam dostatecznie tyle czasu, by nie głosować od razu, tylko sprzedać moje głosy temu, co zapłaci najwięcej.



Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILER







Jak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Obserwator dnia sobota, 22 grudnia 2012, 19:24 napisał

Lolth czeka na wasze duszyczki znaczy się głosy :3



Jak ktoś tu czeka na duszyczki, to tylko ja.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Uwaga uwaga, kochani materialiści - za głosowanie we wszystkich kategoriach również BĘDĄ losowane nagrody Nie, nie powiem jeszcze jakie, ale fajne. Jeśli ktoś wysłał Eirin głosy bez jakiejś kategorii, to może wysłać raz jeszcze uzupełnione.
Odpowiedz
Tamciu, możesz być pewien, że w kategorii na najlepszego truposza, głosowałbym na ciebie


Tonari no Totoro!
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kiyuku dnia środa, 19 grudnia 2012, 07:23 napisał

Jasny gwint, nie wypada zagłosować na siebie we wszystkich kategoriach

Najfajniejsza użytkowniczka? o.O Wiem że trochę mnie nie było, ale AŻ tyle chyba się nie pozmieniało tutaj.
Odpowiedz
← Użytkownicy

WYBORY GAMEEXE 2012 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...