Organizacja

Moja sesja będzie dziać się w świecie Neuroshimy. Myślę że jest to wystarczająco znany system, jednak osoby które nie mają o nim zielonego pojęcia, proszę o zapoznanie się z nim dzięki temu linkowi:

http://www.neuroshima...o-neuroshimie/

Podczas sesji domagam się od graczy minimum jednego posta dziennie. Zobaczycie też inny temat, związany z tworzeniem waszej karty postaci.

Z góry informuje że będzie występowała specyficzna mechanika. Będzie ona polegała na procentowym progu zaliczenia testu umiejętności, poprzez rzut kostką MG(pokazywany podczas jego postu, do rzutów używana będzie kostnica), który uwzględnia do tego wasz poziom współczynników i umiejętności. Przykładowo gracz stara się przeskoczyć jakąś dużą przepaść podczas jazdy na koniu, wówczas:

Próg testu na „jazdę konną” - 70%(wynik waszego rzutu musi być większy, lub równy tej skali)

Budowa gracza- 15; poziom umiejętności jazda konna- 5

Wynik tajnego rzutu kostki k20-7

Współczynnik i poziom umiejętności mnożymy przez wynik rzutu kostka dzieląc przez 6

(15*7+[5+1]*7):6= 26 %- test nieudany. Poziom porażki, jest oceniany w innej skali ustalonej przez MG, zależnie od rodzaju i trudności wykonywania testu. Niektórzy bohaterowie mogą posiadać dodatkowe cechy które będą zawsze zwiększać im pule procentową związaną z określonym rodzajem umiejętności.

Podczas postów w walce, proszę o napisanie gdzie postać celuje podczas ataku.

Karty Postaci proszę mi wysłać na PW lub na mój mail geniusz1994@o2.pl . W tytule powinien być nick gracza. W razie pytań proszę pisać w tym dziale, lub na gg: 1550019 .

Uwaga!! Aby sesja była dla nas przyjemna, zalecam nie zaglądać do tematów innych graczy. W końcu chodzi tutaj o dobrą zabawę


Aktualizacja 18.12.2012 !!
Obecnie gracze którzy przekazali mi swoją KP to: Panoramixomix i Tarina
Z przykrością zawiadamiam że jeden z naszych graczy, Hassan, zrezygnował z udziału.
Pragne ogłosić że Withord dał swoją karte postaci, czyli mamy wszystkich graczy.

[Dodano po 2 dniach]

Ważna informacja!! Nie wiem czy 20.12 będe w stanie wam odpisać. Jeżeli tak to najprawdopodobniej o późnych godzinach. Powód? Będe w podróży. Jednak postaram się odpisywać Przepraszam za problem.


NOWE!






Z okazji Świąt Bożego Narodzenie pragne złożyć wszystkim graczom życzenia. Zdrowych, pomyslnych i radosnych świąt, dużo zdrowia, prezentów, obfitego stołu wigilijnego, przyjemnie spędzonego czasu w gronie najbliższych. A w sesji dodatko życze wam udanej zabawy i pomyślnych rzutów kostkami.

Wasz MG- Iluandar.

[Dodano po 8 sekundach]

Uwaga!!
Ogłaszam przerwę do dnia 1.1.2013 związaną z sylwestrem. Przy okazji pragnę życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku;)

[Dodano po 15 dniach]

Uwaga!

Zdaje sobie sprawę że konkurs kończy się za tydzień lecz niestety muszę ogłosić, że posty będa otrzymywane nieregularnie. Powód? Oczywiście egzaminy. Przepraszam za tę niewygode w ostatnim tygodniu naszych sesji. Prosze byc cierpliwym.
Odpowiedz
Ekhm, pozwolę sobie, teoretycznie to dziś. 20 styczeń 2013
Kiedy znajdziemy się na zakręcieeee... Redukcja, but i odcięcie!
Odpowiedz
← Sesja Iluandara

Organizacja - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...