Temat organizacyjny.

Witam.

Od razu przejdę do konkretów odnośnie sesji.

Mam zamiar poprowadzić sesję w świecie Zapomnianych Krain. Jeśli ktoś grał w Baldur's Gate, Icewind Dale, lub czytał jedną z wielu książek z tegoż uniwersum nie będzie miał problemów z odnalezieniem się w tym świecie.
Jeśli chodzi o zasady prowadzenia sesji, to nie wyjdę tutaj z jakimiś rewolucjami.
- Post na dzień to minimum o które was proszę (niby nie jest to trudne, ale bywają dnie że nie mamy nawet czasu napić się kawy czy zjeść odpowiedni posiłek. Rozumiem to, nie będę was jakoś ścigał za brak odpowiedzi, jednak miło by było widzieć każdego dnia nowy post)
- Nie zaglądamy do tematów innych graczy. Czasami lepiej jest nie spoilerować sobie wydarzeń, by czerpać max przyjemności z sesji (fajnie jest się pozytywnie zaskoczyć, gdy dowiadujemy się że gnom iluzjonista z którym podróżujemy, okazuje się być poszukiwanym złodziejem, w dodatku jest postacią "współsesjowicza" )

To są dwie główne reguły, o które proszę byście przestrzegali. Dodatkowo dodam iż poziom "epickich" akcji nie koniecznie musi się wiązać z "Mocą" waszych postaci. Zwykły wojownik dzierżący miecz i tarcze, może mieć równie ciekawe przygody, co Arcymag niszczyciel światów. Poza tym, im wasza postać będzie potężniejsza, tym więcej będę po niej oczekiwał.
Co do tworzenia postaci, daję wam wolną rękę. Chcesz grać goblinem szamanem? Proszę bardzo. Chcesz prowadzić losy glabrezu? Droga wolna. Masz ochotę wcielić się w krasnoludzkiego berserkera? You got it.

Kiedy już wybierzecie swojego protagonistę, proszę was o wysłanie mi prywatnej wiadomości z następującymi informacjami:
- Opis postaci. Jak wygląda, jaki ma charakter, jakiego ekwipunmku używa etc. Wszystko to co opisuje waszą postać.
- Umiejętności. Czym zarabia na przysłowiowy chleb. W czym jest dobra.
- Historia postaci. Czyli Co się działo z naszą postacią wcześniej.

Co do akcji sesji, nie chcę się tutaj jakoś specjalnie precyzować. Ogólny zarys sesji mam ułożony w głowie, to jak będzie wyglądała końcowa wersja, zależy od waszych postaci i ich historii/akcji.
Przy okazji dodam, nie mówcie nikomu o swoich postaciach. Trochę tajemnicy może jedynie poprawić jakoś gry.


Jeśli macie jakieś pytania, zadajcie je tutaj.

[Dodano po dobie]

Ok. Karty postaci zebrane.

Jako że muszę doszlifować to i owo, a także udać się do pracy. Tak więc jutro spodziewajcie się swoich tematów.

[Dodano po 4 dniach]

Wyspany i wypoczęty zabieram się za odpowiedzi.

[Dodano po 11 dniach]

Jutro , a w sumie dziś odp ;]

[Dodano po 19 dniach]

Odpowiedzi wieczorem folks.

[Dodano po miesiącu]

"Tydzień z nockami" czyli odpowiedzi mogą być mniej częściej i pojawiać się będą wieczorem.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
← Sesja Ven'Diego

Temat organizacyjny. - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...