Metro 2033 za darmo!

Wielu będzie pewnie zdziwionych, tak jak ja, ale to rzeczywiście prawda, Metro 2033 zupełnie za darmo, jedyne co trzeba zrobić to polubić oficjalny profil na facebooku!

https://www.facebook.c...MetroVideoGame

Sam w Metro nie grałem i raczej się do tego nie paliłem, ale kiedy trafia się taka okazja, to czemu nie, moja kopia właśnie się ściąga ze Steama, nie wiem jak długo będzie trwać ta akcja, która prawdopodobnie związana jest ze zbliżającą się premierą Metro Last Light, ale z pewnością warto skorzystać póki jest okazja.

Odpowiedz
Cóż, chętnie bym skorzystał z takiej okazji, jednak zakupiłem już przed kilkoma dniami Metro za DOLARA z związku ze sprzedażą gier od THQ
Odpowiedz
Ja dałem pięć i dostałem dzięki temu 3cie Saints Row. A potem Titan Questa. A potem pierwszego DoWa... Damn, niech żyje Humble Bundle!
Samo Metro kupiłem już lata temu na światecznej wyprzedaży Steama. Dałem chyba też 5 dolarów i cholera, jak bardzo było warto. Dobra gra - choć książka lepsza.

Ale z drugiej strony, to straszne, bo THQ już się brzytwy chwyta, byle tylko nie splajtować - wszak na granicy plajty jest już od jakiegoś czasu. Może się wybiją.Sygnaturowy elementarz gifów awaryjnych - używać tylko w ekstremalnych przypadkach:

SPOILERJak masz w poście kaczeńcowyˆ dopisek, istnieje duża szansa, że jest on mojego autorstwa.

Odpowiedz
Bez wątpienia jest to próba promocji nowej produkcji, o której swoją drogą dowiedziałem się dopiero teraz.

Odpowiedz
A ja mam problem z głowy, bo i tak by u mnie nie poszło
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Metro 2033 za darmo! - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...