[NWN:HotU] Skrzydła, Ogony

Słuchajcie. Często na necie widuje playerów których postacie mają takie skrzydałka anielskie albo smocze oraz różne ogony. Zastanawiam sie jak mozna skołować taki bajer do mojej postaci. zakładam ten temat bo pitałem Meda ale nie udalo mu sie pomóc, Jakób nie odpisuje na gg a Rinca nie ma.

Jak juz Ci napisalem, smocze skrzydła zyskuje się awansując na 9 oziom Ucznia Czerwonego Smoka. Ogony ma rasa której przedstawicielem jest Valen (NPC w II rozdziale), bodajże Diabelstwo, tak się owa rasa nazywa. O anielskich skrzydłach pierwsze słyszę, ale pewnie są to przerobione smocze na białe w jakimś module (czy to oficjalnym czy nie).

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
NIe koniecznie;] Jest proglem LETO gdzie możesz swojej postaci dodać własnie ogon lub skrzydła (demonów, trupie itp.)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Jakbys mógł wrzuć ten programik na www.megaupload.com albo www.yousendit.com i zapodaj mi linka na gg

Od leto (ktorego swoja droga nie mam pojecia jak uzywac znaczy.. nie chca mi sie zmiany zapisac;/ ) duzo lepszy jest Character Creator czy jakos tak (czyli jak chcesz to to sie do mnie odezwij na gg ;p to ci dam linka) , w ktorym nawet ja sie potrafie polapac heh
To pay the price of being hell bound...
o ile dobrze pamiętam, blady mistrz na 10 poziomie zamiast lewej ręki ma kościany wszczep, z którym wiążą się jego umiejętności. Kto wie, może dalej dostaje inne O_o
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Poprosiłbym, jeśli łaska, linka do Character Creator, Olu. Możesz podać?

A ja prosiłbym bardzo o rejestrację - Rince.
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...