Obrazki, Rysunki, Grafika

Jestem przekonany, że znacie nie jedną stronkę jakiegoś grafika, ryownika czy nawet malarza który publikuje swoje prace w tematyce sf/fantasy. Podzielcie się linkami.
Odpowiedz
Bardzo ładna stronka Irmy Suriani Ahmed, graficzki zakochanej w KotORach dwóch. Świetne, mangowe obrazki, komiksy, arty. Polecam.

http://aimostudio.com/index2.htm
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Nasz Paladyn w błyszczącej zbroicy powrócił? Gdzie żeś był? Na krucjacie?

BTW. Nie bijcie ale ja mangi nie trawie
Odpowiedz

Użytkownik Ekhtelion dnia Oct 24 2005, 04:37 PM napisał

Nasz Paladyn w błyszczącej zbroicy powrócił? Gdzie żeś był? Na krucjacie?


Wyjazd służbowy i tyle. Bez dostępu do neta. Niektórzy muszą ciężko pracować na chleb swój powszedni... :mrgreen:

Użytkownik Ekhtelion dnia Oct 24 2005, 04:37 PM napisał

BTW. Nie bijcie ale ja mangi nie trawie


Ja w zasadzie też nie, ale arty Aimo nie są mangowe w 100%, a tylko nawiązują do tego gatunku. Zaletą jest też humor, którym przesycone są jej rysunki.
  • 053.jpg
He is worried about what may happen when he passes on. So am I, but it is something I shall not dwell upon. I shall love him because he is deserving of my love, not because he saved me, not because he is human, not because he is a Hero of Neverwinter. No, I love him for the man he is.

lady Aribeth de Tylmarande




Odpowiedz
Strona i Galeria Todda Lockwooda, który tworzył rysunki między innymi do podręczników D&D i do nowych wydań książek Salvatore'a. Według mnie - mistrz

Link
Odpowiedz
← Inne

Obrazki, Rysunki, Grafika - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...